Skocz do zawartości
Forum

Seksualne trofea


Gość Casanova45

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Casanova45

Cześć mam do was pytanie zbieracie swoje seksualne trofea? Chodzi mi o rzeczy, które bedą wam przypominać o swoich kochanka lub przygodnych numerkach. Ja powiem wam ,że kolekcjonuje po swoich byłych chuteczki z odciskiem ich ust lub elementy garderoby? Co o tym sądzicie? Czy to źle ze to kolekcjonuje? Dla mnie to jak wpsólne zdjęcia? Lepiej tak niż odhaczać na liscie?

Odnośnik do komentarza

Ja mam wibrator po byłej , już o tym dyskusja jest w innym wątku :)
mam też pończoszki po jednej takiej wariatce oraz stringi po pierwszej dziewczynie , a najciekawszy eksponat to rude futerko :) czyli pamiątka po rudej lisicy kiedyś dawno temu to przez nią zacząłem się golić intymnie , wspólne golenie było - trzymam na pamiątkę. Ja nie jestem normalny więc znów mnie tu nie atakować :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie zbieram tego typu rzeczy po pierwsze - nie miałam tylu kochanków, żeby swoje pamiątki nazwać trofeami, więc wiele by ich nie było, po drugie po co - żeby pamiętać? Z tym to bywa różni, fajnie jesli cos na przywodzi na mysl mile wspomnienia gorzej gdy mamy pamiatki po sytuacjach, ktore nie są dla nas miłe. A kolejna sprawa to taka, ze gdy bedziemy ze stalymi partnerami, te pamiatki moga im sie nie spodobac, moga byc zazdrosni ze trzymamy cos co moze byc dla nas wazne, i beda mieli poczucie ze nie sa wyjatkowi. Dlatego ja jestem na nie, uwazam ze to nie ma sensu.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

a zbierałam trofea ale to odbywało isę całkowicie przez przypadek bo a to któryś zostawil u mnie bluzę swoją i już p nią nie wrócil, a to szczoteczkę do żebów, a ostatni zostawił u mnie dwie płyty CD....

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość styllow

Chlopak z ktorym jestem jest moim pierwszym chlopakiem nie mialam wczesniej nikogo a ztym jestesmy juz od4 lat i raczej juz nie bede miala innego ale nawet gdyby tak sie zdarzylo ze mialabym kilku to nie chcialabym kolekcjonowac jakies rzeczy po nich, po co caly czas przypominac sobie o tym czego juz nie ma i nie bedzie, bylo minelo no i juz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...