Skocz do zawartości
Forum

Gdzie uprawiać seks pierwszy raz?


Gość tequilla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tequilla

Cześć! Zwracam się do dziewczyn, ale i do facetów tez, którzy będą w stanie podzielić się informacją =) Jestem ze swoim chłopakiem już niecały rok i zdecydowaliśmy na seks. Mam pytanie, jak się muszę do tego przygotować? Jakie miejsce wybrać? Chciałabym żeby u nas to było połączone z przyrodą, ale wiem że trzeba się dotrzymać higieny. Kto co powie na ten temat? Bardzo dziękuje =)

Odnośnik do komentarza
Gość SickAngel

Wiesz:) zależy jakie klimaty lubicie ty oraz twój partner.
Jedni lubią mieć troszkę adrenaliny,drudzy wybierają romantyczne miejsca.Jeśli uwielbiacie właśnie łono natury,to może wybierzcie miejsce z dala od ludzkich oczu,pachnącą kwiatami łąkę,niebo usiane gwiazdami:)
Oczywiście higiena jak najbardziej na miejscu.Wiadomo,możesz użyć płynu do higieny intymnej,a także odświeżyć się chusteczkami,które znajdziesz np.w drogerii.

Odnośnik do komentarza

Ojj wspaniale tak na łonie natury mieć pierwszy raz :)) na łące albo lesie.. z doświadczenia wiem że cudownie (chociaż nie były to moje "pierwsze razy";). Weźcie sobie coś wygodnego i miękkiego do leżenia (kocyk?) i zadbaj o to żeby mieć ręczniki, chusteczki albo coś w tym rodzaju, żebyście mieli (a głównie Ty żebyś miała) w co się wytrzeć po:) opowiedz potem jak bylo!! :))

Odnośnik do komentarza

najważniejsze to jest zabezpieczenie, kup i noś w torebce jeśli wybierzecie np gumki lub zainwestuj w tabletki antykoncepcyjne. Co do miejsca, to najlepiej tego nie planować, jak was najdzie, to zróbcie to, wtedy jest najfajniej :) taki planowany seks, to tylko stres i zastanawianie się jak to będzie

Odnośnik do komentarza

to fakt trzeba się upewnić że w domu na pewno nikogo nie będzie... bo rzeczywiście może być nieciekawie, jak rodzice czy siostra wpadną do nas. Moim zdaniem powinna panować wtedy atmosfera bezpieczeństwa i pewności że nikt nam nie przeszkodzi to sprawi że cały pierwszy raz nie bedzie takie stresujący

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...