Skocz do zawartości
Forum

Seks przedmałżeński


Gość Tytus Romek i Atomek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tytus Romek i Atomek

Cześć,
moja dziewczyna nie chce się ze mną kochać. Jesteśmy ze sobą długo , planujemy ślub. Ja bym chciał się kochać ale ona twierdzi że nie bo nie uznaje seksu przed małżeńskiego. Co robić? Wy też uważacie że seks tylko po ślubie?

Odnośnik do komentarza

Zastanów się kolego dobrze. Po ślubie może się okazać, że w ogóle nie pasujecie do siebie pod względem temperamentów seksualnych. Jedno może chcieć kochać się często, a drugie wcale. I wtedy pozostanie Ci po pewnym czasie frustracja, przygnębienie, obniżenie poczucia własnej atrakcyjności, depresja i codzienny smutek. Lepiej porozmawiaj poważnie o tym ze swoją partnerką, żebyś nie miał potem rozczarowania na całe życie.

Odnośnik do komentarza

ja bym się zapytała czego ona się boi? Jeśli nie macie po 15 lat ( w co wątpię) i planujecie ślub to raczej nie ma isę czego bać. Chyba że ona nie jest pewna. Ale też patrząc z drugiej strony na to jeśli ona nie chce to jej nie zmusisz możesz porozmawiać z nią, zapytać czy chodzi o wiarę czy o coś innego....

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

yyyy że co słucham? Przeciez jeśli ta dziewczyna ma takie przekonania a nie inne to wcale nie oznacza że nie jest na tyle dojrzała by brać ślub. Od kiedy to seks ma świadczyć o odpowiedniej dojrzałości do brania ślubu...

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...