Skocz do zawartości
Forum

Jak odmówić seksu?


Gość Georginiia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Georginiia

Witajcie
mam problem, mam 26 lat mam narzeczonego ( we wrzesniu bierzemy ślub ) ma 30 lat. Problem jest taki, że on chciałby się kochać codziennie nawet kilka razy a ja najzwyczajniej na swiecie nie zawsze mam na to ochote. Czasem mówie mu ze dzisiaj nie itp., ze nie mam ochoty zwykle nie jest zadowolony bo ma ochote ale nie robi mi z tego powodu problemow rozumie mnie. Chcialabym zapytac jak powiedziec nie, tak zeby go nie urazic, kocham go i mam na niego ochote ale czasem najzywczajniej w swiecie jestem zmeczona glowa pelna problemow itd....

Odnośnik do komentarza
Gość Georginiia

to nie jest tak ze ja zawsze tak mam, teraz tak mam dlatego ze sie przeprowadzamy i najnormalniej w swiecie jestem zmeczona, pracuje, przeprowadzamy sie fachowcy robia nam mieszkanie, trzeba ich dopilnowac, do tego jeszcze zajmuje sie dzieckiem siostry no i mam problemy w pracy po prostu teraz tak mam ostatnie 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Gość aligator72

aaa...to ty jesteś jednym słowem wyjechana-zmęczona pracą , a twój misio to niema obowiązków że ma tyle testosteronu co wściekły byk na łące??? jak to nie tajemnica to on robi...?zresztą zamieńcie się rolami i wtedy to ty będziesz potrzebowała tyle co on teraz ,tylko facetowi musi stanąć a kobieta tylko rozłożyć nogi

Odnośnik do komentarza
Gość konar999

Proponuje Wam abyście sobie usiedli na spokojnie jakiegoś wieczoru kiedy tej ochoty z jego strony nie bedzie i porozmawiali na ten temat. Niech ta rozmowa bedzie spokojna i poważna. Przedstaw mu swoj punkt widzenia, ze bardzo chciałabyś go pod tym względem uszczęśliwić zawsze wtedy kiedy on ma na to ochote ale niestety nie zawsze jest to mozliwe. Jak to mowic to tanga trzeba dwojga. Mysle, że kiedy na powaznie usiadziecie i o tym porozmawiaćie to bedzie ok. Ustalcie sobie moze, ze bedziecie uprawiać sex w określone dni i wtedy bedziesz mogla sobie tak rozłożyć wszystkie obowiązki, prace itd., zeby nie byc zmęczoną w te ustalone dni i miec sily na stosunek. Według mnie to pomoże. Tylko mówię - wszystko na spokojnie. Kluczem do sprawy jest rozmowa według mnie. Przemysl to:-)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

skoro masz dużo stresu to on to powinien zrozumieć że nie masz na to ochoty. 2 tygodnie to znowu to nie jest tak strasznie długo. Każdy może być zmęczony i nie miec ochoty na to. Powinnaś mu powiedziec o tym, na spokojnie, wyjaśnić sytuację.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

To wy zaraz zawieracie związek małżeński i ty nie potrafisz mu powiedzieć że nie masz ochoty na seks? ło matko i córko.
Moja mi zawsze mówi ale mnie głowa boli o jezu , daj spokój stachu a ja po prostu sobie odpuszczam nic na siłę. Kiedyś napierałem teraz wiem że seks jest fajny we 2kę jak się chce a jak akurat jestem max nabuzowany i nie mogę myśleć o niczym i innym a ona nie chcę to robię sobię sam dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam taki problem bo moj chlopak moglby sie kochac kilka razy dziennie a mi to nawet czasami raz na tydzien sie nie chce i nie wiem jak mu o tym powiedziec, czasami to po prostu zmuszam siebie bo jak mowie ze nie chce to on sie obraza...

Odnośnik do komentarza

może jakoś mu to wyjaśnij, powiedz, że nie zawsze masz ochotę i że musicie ustalić jakiś kompromis. Jego fochy tu nic nie pomogą... A czemu masz tak rzadko ochotę, zawsze tak miałaś czy teraz dopiero ci się tak stało

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

może do waszego związku wkradła się rutyna. Może zapomnieliście jak to jest być ze sobą, tak dobrze się znacie, że przestaliście isę starać. to dość częste w związkach z długim stażem. Spróbuj jakoś urozmaicić wasze pożycie

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...