Skocz do zawartości
Forum

Odwrotne założenie prezerwatywy


Gość jhkhkjhkj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kochałem się z dziewczyną w 8 i 9 dniu jej cyklu. Cykl rozpoczął się 28 marca.
Otóż sytuacja przebiegała następująco:

8 dnia jej cyklu odbyliśmy stosunek 1 raz , w prezerwatywie, wyszedłem przed wytryskiem.

9 dnia jej cyklu odbyliśmy stosunek dwukrotnie, za każdym razem w innej prezerwatywie. Odstęp miedzy stosunkami to 40 min. Chodzi o to że podczas drugiego stosunku, nie zorientowałem się że zakładam prezerwatywę odwrotnie, i potem ja zmieniłem na odpowiednią stronę, i ręką potem przetarłem nałożona poprawnie prezerwatywę. Czy mogło dojść do zapłodnienia ? Czy te plemniki które zostały na penisie po pierwszym stosunku mogą spowodować zapłodnienie ?

Dodam że nie wysikałem sie po pierwszym stosunku ani nie umyłem penisa.

Dziewczynie teraz sie spóźnia miesiączka, boli ją brzuch, ma wypryski na twarzy, krzyż ja boli, piersi, i miewa humorki.

Help!

Odnośnik do komentarza
Gość jhkhkjhkj

no wiem, że już po ptakach , ale dziewczyna nagle już nie dostaje żadnych objawów zbliżającej się miesiączki... tylko piersi ją bolą , a wczoraj na wieczór przez jakąś chwile kuło w okolicach jajnika...

Odnośnik do komentarza

dziewczyna panikuje tak bardzo wierzy ze mogla zajsc ze zacznie odczuwac objawy, nie zaszla w ciaze jej objawy klucie i humorki to jej widzimisie i tyle

Kurczak - czytaj dokladniej bo kolega napisal ze inna miał, nigdy sie nie zaklada 2 razy tej samej bo jest rozciagnieta i nie bedzie juz przylegala

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

nie wiemy czy jest płodny czy nie, organizm to nie komputer i matematyka tu nic nie obliczysz trzeba prowadzic kalendarzyk np obserwowac temperature w pochwie czy sluz bo tak na wyliczenia mozna latwo sie pomylic poza tym owulacja moze sie przesunac, nie zawsze musi byc idealnie po srodku bo cykl moze sie wydluzyc lub skrocic a plemniki zyja w drogach rodnych kobiety nawet 7 dni wiec nawet w trakcie okresu moze plemnik przezyc w pochwi i poczekac na wlasciwy dzien, na to nie ma reguły, wszystko zalezy od organizmu kobiety a to zalezy od dosiwadczenia w obserwacji swojego ciala ale co do watku - plemniki poza drogami rodnymi zyja 3 minuty wiec te na prezerwatywie nawet jesli bylo to przy ponownym zalozeniu prawdopodobnie juz obumarly

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza
Gość jhkhkjhkj

no ale po pierwszym stosunku nie umyłem penisa, i ubraliśmy sie... i potem po 40 min doszło do kolejnego stosunku, lecz źle chciałem nałożyć prezerwatywe... i zmieniłem... i potem wszedłem w partnerke..

Odnośnik do komentarza

po 40 minutach to w spermie juz na pewno nie bylo plemnika zdolnego do zapłodnienia na penisie nawet jakby byla sperma to tak samo nie wiec nawet jak dotknales prezerwatywa i potem odwrociles strone zalozyles i wszedles w partnerke to nie bylo mozliwosci zaplodnienia bo po 40 minutach plemniki byly niezdolne do zaplodnienia umarły!

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza
Gość jhkhkjhkj

ok , dzieki :P , a czy np jak dotykałem warg sromowych albo tam okolic łechtaczki, (na pewno nie wszedłem w nią) penisem bez prezerwatywy tylko podczas pierwszego stosunku, ale wytrysku jeszcze nie było to mogło coś sie stać ?

I drugie pytanie jak np, leżałem na niej w majtkach ona bez , i tam tak lekko chyba włożyłem w tych majtkach penisa... i wyciągnąłem i na majtkach miałem mokre... ale sadze że to jej wydzielina, bo na pewno wytrysku nie było... czy to coś może zmienić ?

Wiem , że to jest może nie dorzeczne , ale juz wszystko mówie co mi wpada do głowy :p

Odnośnik do komentarza

> ok , dzieki :P , a czy np jak dotykałem warg sromowych albo
> tam okolic łechtaczki, (na pewno nie wszedłem w nią)
> penisem bez prezerwatywy tylko podczas pierwszego stosunku,
> ale wytrysku jeszcze nie było to mogło coś sie stać ?

raczej nie musialbys wprowadzic penisa do pochwy przez lechtaczke i wargi sie nie zachodzi :)

> I drugie pytanie jak np, leżałem na niej w majtkach ona
> bez , i tam tak lekko chyba włożyłem w tych majtkach
> penisa... i wyciągnąłem i na majtkach miałem mokre...
> ale sadze że to jej wydzielina, bo na pewno wytrysku nie
> było... czy to coś może zmienić ?

chyba włożyłeś ? :>
wiec tak, od lezenia sie nie zachodzi w ciaze ale jesli wlozyles w jej pochwe penisa bez prezerwatywy nawet na 30 sekund to moze dojsc do zaplodnienia przez preejakulat. jestes pewny ze to byl jej sluz? jesli tak to w porzadku ale pamietaj ze mezczyzna wydziela preejakulat zanim nastapi wytrysk. nie kazdy ale wielu tak. jesli Ty wydzielasz to tego nie kontrolujesz nie wiesz kiedy sie pojawi kiedy nie i jak wkladasz do pochwy a tu preejakulat sie pojawia to jest ryzyko ze sa w nim plemniki zdolne do zaplodnienia. nie kazdy facet je ma w preejakulacie ale ryzyko jakies tam jest wiec lepiej tak nie robic

facet wez Ty se jakis nick załóż bo pisanie do Ciebie jhk czy jakos tam jest be! :P
a my tu tak sie staramy!! doceniłbys :D

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...