Skocz do zawartości
Forum

Wpadka podczas seksu analnego


Gość Grodka

Rekomendowane odpowiedzi

Część,
Ostatnio poznałam naprawdę sympatycznego faceta. Zaczęliśmy się spotykać i było cudownie, wspólne wyjścia na kawę, do kina no po prostu pięknie. W końcu doszło między nami do zbliżenia. Było cudownie, na prawde najlepszy seks w moim życiu. Na następny dzień znowu się spotkaliśmy na kolacji potem pojechaliśmy do mnie i on zaproponował byśmy spróbowali seksu analnego.. Trochę się bałam, ale stwierdziłam że warto spróbować. Na początku odczuwałam ból ale potem było całkiem przyjemnie, ale do czasu... kiedy już skończył i zaczął wyciągać penisa,był on cały brudny ( nie muszę dodawać czym) Byłam bardzo zażenowana, tą całą sytuacją. On od razu poszedł do łazienki, umył sie i wyszedł. Powiedział tylko cześć i że się zdzwonimy. Ale nie zadzwonił, wcale mu się nie dziwię bo sama nie wiem jak na to zareagować,. Wstydzę się do niego zadzwonić , po tym co się stało. Pomóżcie co robić? Dzwonić, czy dać sobie spokój?

Odnośnik do komentarza

Jakie obleśne coś ty z kółka różańcowego się urwała? A jak robisz loda chłopakowi to też jest obleśne? Chyba tylko dla Ciebie bo nie dla niego !

Mnie co innego dziwi na drugiej randce dajesz sobie pozwolić na sex w pupę? Potraktował Cię jak .... a że nie znalazł tam złota to jeśli nie robił tego 1wszy raz to mógł się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

a Kurczak jak zwykle próbuje przekonac innych do swoich racji :D
oj każdy jest inny, ja też jestem na nie, ale jeżeli kiedykolwiek (zgłupiałabym;p) bym się na anal zgodziła to tylko po lewatywie, inaczej sobie nie wyobrażam...

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

zgadzam się z Tarja, moi rodzice mieszkają na wsi i sami na siebie mówią, że są wieśniakami:D
a ja uważam, że można mówic, że WEDŁUG MNIE coś jest obleśne, bo niby dlaczego mam się kryc ze swoimi poglądami? Oczywiście można użyc innego słowa zamiast 'obleśne', bardziej delikatnego, ale i tak na jedno wychodzi.
Dla kogoś osoby grube są obleśne, dla innych przesadnie chude.
Dla jednych anal jest obleśny, dla innych sikanie na siebie.
Tak jest i koniec, dlatego świat jest piękny, bo różnimy się od siebie- zarówno tym co lubimy jak i tym, co jest dla nas obleśne;)
I nie mylmy tego z tolerancją-bo coś może byc dla nas "ble";) ale możemy to tolerowac.

Odnośnik do komentarza

a dziewczyno czym się przejmujesz, olej gostka, wiedział na co się pisze.

Jesli chodzi o temat ogólny, to dla mnie nie jest obleśny ani oral, ani anal,chyba ze z kims przypadkowym to wiadomo ze tak, ale jeśli robię to z osobą którą kocham a co za tym idzie jej ciało też to nie wywołuje to we mnie uczucia jakiegokolwiek obrzydzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka1803

My z mężem spróbowaliśmy 2razy tak z ciekawości i powiem szczerze że nie podobało mi się bolało i wogole tak dziwnie. Mąż stwierdził że w tamtą dziurkę lepiej:) więcej już nie próbujemy i tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...