Skocz do zawartości
Forum

Jestem prawiczkiem, a dziewczyny nie chcą prawiczków


Gość emtel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina_22

haha uwielbiam uogólnianie:D
Kiedy zakochałam się w moim facecie miałam gdzieś czy jest prawiczkiem czy nie - miałam inne priorytety;)
Okazało się, że jest i mieliśmy wspólny pierwszy raz;) z resztą jesteśmy razem do tej pory.
Wiadomo, że łatwiej kiedy któreś z partnerów ma już jakieś doświadczenie, ale to przecież nie jest najważniejsze...

Odnośnik do komentarza

Nie kłam, że nie jesteś prawiczkiem,bądź szczery, to nie jest tak że dziewczyny nie lubią prawiczków, może po prostu chcą abys zrobił to z ukochaną, z która stworzysz zwiazek i bedzie dla Ciebie wyjatkowa a nie pierwsza lepszA? moze boja sie byc pierwsze bo wiedza ze dla kazdego ta pierwsza osoba jest wazne. moim zdaniem bycie prawiczkiem jest na Twoja korzysc, a ile masz lat?

Dopiero późn

Odnośnik do komentarza

to moze nie mów że jesteś prawiczkiem skoro dla ciebie to jest problem. A rzynajmniej nie na pierwszej randce. Bo szczerze jakby mi ktoś wyskoczył na pierwszym spotkaniu że jest prawiczkiem to bym się lekko wystraszyła, ale nie dlatego, że jest tylko jego bezpośredniości

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

tu nie chodzi o jego bycie prawiczekiem.ale oto że jeżeli facet na pierwszym spotkaniu oznajmia ci że jest prawiczkiem to co sobie myślisz? Nie znasz go aż tak dobrze by chcieć słuchać takie wyznania. A bycie bezpośrednim czasami nie popłaca

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

a ja nie rozumiem pojęcia ,,czysty" dla mnie to jakaś pomyłka jest. Bo przeciez to że ktoś nie czekał do ślubu z seksem oznacza że co jest brudny, nieczysty. Znam dużó osób które niby z seksem czekają do ślubu ale ich zachowanie sprawia że ja ich odbieram jako najbardziej napalonych ludzi....

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

A gdzie wyczytałeś, że dziewczyny nie lubią prawiczków? A Ty - nie lubisz dziewic? Bo to uogólnienie - zdanie kilku dziewczyn nie może być zdaniem całego ogółu... Możliwe, że Ty poznałeś takie, które dały Ci do zrozumienia, że nie są zainteresowane prawiczkami, tylko "doświadczonymi", przy czym nierzadko zdarza się, że takie dziewczyny "szpanują", bo same jeszcze niewiele doświadczyły - i być może chcą się poduczyć? ;) Nie wiem... Facet może być niby doświadczony, a marny w łóżku... A czasem prawiczek podczas pierwszego razu już przejawia cechy cudownego kochanka... Różnie bywa :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia.

To wszystko zależy od tego w jakim wieku jest ten prawiczek, do pewnego momentu brak doświadczenia w seksie jest czym naturalnym, później ten fakt zaczyna przemawiać na niekorzyść kandydata na partnera. Bo co to mówi o człowieku kiedy nadal jest prawiczkiem po ukończeniu 20 r.ż - że nie umie tworzyć bliskich więzi, nie umie się zakochać, być może nie ma takich umiejętności społecznych żeby kogoś poderwać albo jest fanatykiem religijnym. Żadna z tych cech nie zachęca do zawarcia bliższej znajomości.

Odnośnik do komentarza

Kornelia ale czy tego wszystkiego nie da się nauczyc? Nie da się przełamac? Myślę tu o nieśmiałosci, nawiązywaniu bliższych więzi. Ktoś poza tym może nie miec potrzeby wchodzenia w relacje z innymi, może szuka tej jedynej osoby, może są inne przyczyny takiego stanu. Ale to chyba wszystko da się przełamac i nie stanowi jakiejś ułomności...

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia.

Tak, to wysoce indywidualna sprawa, ale statystycznie w Polsce zarówno dziewczyny jak i chłopcy tracą dziewictwo w 18 r.ż W wieku nastoletnim zaczynają się pierwsze miłości, a brak seksu bardzo doskwiera, szczególnie chłopakom w których buzuje testosteron. Żeby oprzeć się tym naturalnym biologicznym instynktom i społecznym prawidłom trzeba mieć wg mnie depresje lub fobie społeczną. Zwyczajni ludzie nie czekają z tym bóg wie ile. Oczywiście występowanie zaburzeń psychicznych nie przesądza o tym, że ktoś w ogóle nie sprawdzi się w związkach, ale zniechęca do zawarcia z nim znajomości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...