Skocz do zawartości
Forum

Tabletki na wzrost penisa


Gość mi...19

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!
Raczej mało prawdopodobne, że tabletki ziołowe pomogą w powiększeniu penisa. Mogą jedynie poprawić ukrwienie co może dać niewielką poprawę. Przyjmowanie tego typu preparatów może wiązać się z wystąpieniem działań niepożądanych. Niedostateczne wykształcenie narządów płciowych może wiązać się z zaburzeniami hormonalnymi. Warto udać się na wizytę do urologa w celu oceny prawidłowości budowy penisa.

Odnośnik do komentarza
Gość ZielonaHerbata

nie słyszałam o tabletkach na wzrost penisa a nawet jesli takie sa to efekt moze byc krotkotrwaly i na pewno ma jakies skutki uboczne takze bym nie ryzykowala, jak juz, to zbadaj sie u lekarza, zbadaj sobie hormony, moze maly penis wynika z problemow hormonalnych

Odnośnik do komentarza
Gość dziewczyna5454

Pytanie czy warto brac tabletki.. moj byly facet mial dosc duzego penisa i seks byl bardzo bolseny. Moj obecny partner ma penisa sredniej dlugosci a moze nawet malego.. a jest nam razem cudownie. Jemu jest dobrze i mi jest dobrze. Chodzi o dopasowanie a nie o dlugosc.

Odnośnik do komentarza

~dziewczyna5454
Pytanie czy warto brac tabletki.. moj byly facet mial dosc duzego penisa i seks byl bardzo bolseny. Moj obecny partner ma penisa sredniej dlugosci a moze nawet malego.. a jest nam razem cudownie. Jemu jest dobrze i mi jest dobrze. Chodzi o dopasowanie a nie o dlugosc.

Niestety panowie w to nie wierzą...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...