Skocz do zawartości
Forum

Od kilku lat penis już mi nie rośnie


Gość kr...i8

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam pewien problem. Mam 15 lat i mój penis ma 12cm i od 13 roku życia mój penis mi nie rośnie. Czemu? czy coś się dzieję? Czy może to byc wynikiem mojej częstej masturbacji? Proszę o poradę co mam zrobić? Czy mam sie udać do lekarza? Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim nie stresuj się niepotrzebnie. Jesteś młody, dojrzewasz jeszcze, dlatego na pewno Ci jeszcze urośnie. Jeśli w ciągu roku nie zauważysz wzrostu penisa, że nic się nie zmieni, wówczas możesz sobie zrobić badania hormonalne i zbadać się urologicznie, ale tak jak napisałam - masz 15 lat i jesteś w okresie dojrzewania, niektórzy mężczyźni dojrzewają i do 20 roku zycia, także obserwuj się jeszcze przez rok, myślę, że na pewno zauwazysz zmianę.
Co do masturbacji, to ona nie wpływa na rozwój penisa, ale nadmeirna masturbacja zwłaszcza w tak młodym wieku, może prowadzić do innych problemów takich jak m.in. przedwczesny wytrysk, problemy ze wzwodem czy brak zadowolenia podczas zbliżenia z partnerką, dlatego ja na Twoim miejscu zaprzestałabym masturbacji, jak już to ograniczyła do "raz na jakiś czas".

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Prezes 2012

Mam problem z moim penisem mam 12 lat a w stanie spoczynku ma 4 cm i nie rośnie nie wiem co mam zrobić ?? jak byłe mały miałem przpuchline a potem jak byłem starszy to mi lekasz skurke scinał z penisa czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...