Skocz do zawartości
Forum

Możliwość zapłodnienia po miłości francuskiej


Gość ma...94

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem wygląda tak:
Uprawaiłam z moim chłopakiem miłość francuską. najpierw ja wziełam do ust jego penisa, natepnie całowalismy sie... w mojej slinie mogły być plemniki ( wytrysku nie było ale z penisa wydostawał sie płyn, który juz podobno zawiera jakąs tam ilość plemników zdolnych do zapłodnienia) Podczas całowania plemniki z mojej sliny przedostały sie przez usta do jego ... nastepnie to on całował mnie w miejsce intymne... wiec plemniki które znajdowały sie w jego ustach mogły przejśc do mojej pochwy... Czy jest w ogóle możliwe że własnie tak mogło sie stac?? czy mogło dojść do zapłodnienia w ten sposób?? jesli tak to czy szanse są duże?? aaa i jeszcze... jak długo takie plemniki mogą żyć w slinie...?? Tydzień po wuprawialiśmy sex analny ale skończyliśmy przed wytryskiem czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Twoje rozumowanie jest jak najbardziej logiczne ale nie trzeba być mózgiem z biologii, aby wiedzieć takie podstawy jak chociażby to ile żyją plemniki i w jakim środowisku. Nie, nie możesz być w ciąży, bo po pierwsze, w preejakulacie mogą być plemniki, ale nie musza, załóżmy że były, więc przedostały się w Twojej ślinie i tam też zgineły, bo po pierwsze to nie jest środowisko im przyjazne i w ślinie po prostu giną, mogą żyć tylko w drogach rodnych kobiety, a druga sprawa, plemniki żyją poza drogami rodnymi kobiety przez 3-4 minuty, wiec nawet jakby nie byly w slinie tylko np. na reku to po kilku minutach i tak nie bylyby juz zdolne do zaplodnienia, wiec takiej wedrowki jak penis ślina, jezyk pochwa - na pewno by nie przezyly!
A co do seksu analnego - to to juz powinnas chyba wiedziec, ze przez seks analny nie mozna zajsc w ciaze bo niby jak? To uklad pokarmowy a nie płciowy. Moze najpierw doksztalc sie w tematyce seksu i mozliwosci zaplodnienia zanim skusisz sie na kolejny stosunek, dobrze miec swiadomosc tego co sie robi, co i jak! Bedziesz dzieki temu wiedzila na przyszlosc jak dochodzi do zaplodnienia i jak tego uniknac, np. poprzez stosowanie antykoncepcji :)

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...