Skocz do zawartości
Forum

Mocz podczas seksu oralnego


Gość jaaa122

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Komercha

no bez przesady chyba nie zrobił tego specjalnie... niby po co? Moim zdaniem on ma jakiś problem z którym musi iść do lekarza bo takie cos nie jest normalne. Moze ma słabe zwieracze albo nie wiem nie czuje jak się załatwia

Odnośnik do komentarza

jeżeli zrobił to specjalnie, to nie ma w ogóle rozmowy.
jeśli jednak nie było zrobione to specjalnie i mała ilość moczu przedostała się do twoich ust, to może warto, aby przed stosunkiem oralnym szedł po prostu do łazienki i opróżniał pęcherz. może masz też problem z nietrzymaniem moczu, może wymaga to konsultacji u urologa. a może po prostu było to przypadkiem - trzeba rozmawiać w związku, to najprostsza forma znalezienia odpowiedzi na to pytanie.

Odnośnik do komentarza

Ja tez mialam podobny problen niedawno... z tym ze u nas bylo tak:po lekko zakrapianej imprezie knchalismy sie z facetem z finalem do buzi (pewnie zaraz sie dowiem ze sperma w buzi to ochyda, oblesne itp) kiedy lykalam sperme poczulam ze w buzi mi sie robi znmw pelno jakiejs wydzieliny, gwaltownie wyplulam zawartosc z buzi, patrze a partner SIKA! ja poszlam od razu do klopa, bo mnie pociagnelo, kilka razy umylam zeby i wywalilam od razu goscia za drzwi. pogodzilismy sie bo stwierdzil ze to niechcacy, ze nie wie jak to sie stalo i w ogole widac bylo ze sie wstydzi i zaluje. od tego jednak czasu jego penis ma zakaz wstepu do moich ust. myslicie ze powinnam go wyslac do lekarza czy to %%%spowodowaly brak czucia i samokontroli?

Odnośnik do komentarza

po alkoholu nawet pewnie nie wiedział co robi, nie mógł tego skontrolować.. tym bardziej jak miał pełen pęcherz.. warto porozmawiać o całej sytuacji, a kiedy już dojdzie do seksu po alkoholu to może wybrać inną formę skończenia wytrysku , moze niekoniecznie w ustach :)

Odnośnik do komentarza

Z tym przypadkowym sikaniem to chyba jakaś ściema . Jak facet jest podniecony i fiut mu stoi to raczej trudno się wysikać, a nawet to może być niemożliwe bo droga sikania jest zamknięta. Nawet po spuszczeniu fiut musi trochę opaść żeby się wysikać. Może u niego to fetysz i przygotował się żeby nasikać na Ciebie. Niektórych facetów to podnieca.

Odnośnik do komentarza

~Adalt
Ja też miałem taki przypadek i byłem trzeźwy mój chłopak robił mi lodzika i czułem że dochodzę a okazało się że to nie sperma... i było bardzo nie zręcznie. Nie mam pojęcia jak to się stało

O rany...niezle

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...