Skocz do zawartości
Forum

Oziębłość seksualna u mężczyzn


anhola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie , czy jest możliwe aby trzydziestoletni mężczyzna który nie zdradza swojej partnerki ( z którą z resztą jest już kilka dobrych lat ) cierpiał na oziębłości ? Bardzo mnie to męczy ponieważ wszystkie jego wymówki traktowane są przeze mnie jako odrzucenie i powodują bardzo dużo myślę zupełnie niepotrzebnych spięć między nami i mam obawy że może doprowadzić to w końcu do rozpadu naszego związku.

Odnośnik do komentarza

No jasne, że faceci tez mogą na to cierpieć. Powinnaś z nim poważnie pogadać i przekonać, że problem istnieje, jeśli on tego nie widzi. A później to pewnie najlepiej iść do psychologa albo seksuologa, żeby dotrzec do przyczyny problemu i ja wyeliminować.

Odnośnik do komentarza

a zawsze tak bylo czy od jakiegos czasu pojawił sie problem? moze on ma jakies problemy np stres przemeczenie czy jakies problemy w pracy ktore zatruwaja mu mysli o dlatego jest zniechecony? moze odmawia bo np ma jakas infekcje i czeka az ja wyleczy? dlugo trwa taka oziebłosc?

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

A może on ma (z różnych powodów) problem z erekcją? Rzadko który facet się do tego przyzna. Zacznij może od zmiany diety na zdrowszą,najczęściej kobiety gotują,więc i decydują co nasi panowie jedzą. Wychodźcie razem na spacery (wiadomo spacer to też forma ruchu) i podsuwaj mu więcej witamin. Kup jakiś suplement na poprawę kondycji seksualnej. Tylko pamiętaj, że w skład powinny wchodzić co najmniej żeń-szeń ,buzdyganek ziemny, L-arginina.|Poczytaj http://zapytaj-farmaceute.blogspot.com/2013/06/permen-king.html

Odnośnik do komentarza

Sądzę że nie jest to normalne i że Twój facet ma jakieś problemy. Najczęstsze to słaby popęd lub libido albo problem z osiągnięciem erekcji i woli się wycofać niż próbować. Są na to środki nieszkodliwe jak Prosent 600. Zaproponuj mu może będzie chciał po dobroci to sa kapsułki z proszkiem 😉. Faceci jak już maja papierek, dzieci to już staja się zupełnie jak kobiety. Świat postawiony na głowie. 

Edytowane przez redesis
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...