Skocz do zawartości
Forum

Bolesny pierwszy raz


Gość Elkaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elkaaaaa

Parę dni temu kochałam się pierwszy raz z moim ukochanym. Gra wstępna była długa i przyjemna, (oboje mamy po 21 lat ) Chodzi o to że odczuwałam straszny ból i nie mógł on do końca we mnie wejść. Próbowaliśmy 5,6 razy na różne pozycje i w końcu się udało. Krwawiłam bardzo, że aż byłam zaskoczona. Po nocy krwawiłam jeszcze przez 3 dni choć już mało, i ból lekko odczuwałam głownie przy ruchu gwałtowniejszym.

Czy moja błona była aż tak gruba że on nie mógł we mnie wejść (przebić się) a ja tak krwawiłam? to normalne, tak mogło być? (wiem że każdy inaczej to odczuwa). A może coś źle zrobiliśmy?( w sensie że może coś uszkodziłam wewnątrz i to tak krwawiło)
Nie wiem czemu mam obawy że przy następnym stosunku znowu będę czuła ból i nie będzie mógł wejść we mnie do końca ;(

Odnośnik do komentarza
Gość jagna123

mój pierwszy raz tez był bardzo, bardzo bolesny. Drugi i trzeci tez ; stopniowo coraz łagodniej. a kiedy byłam na wizycie u ginekologa , zrobiono mi porządne badania ( wcześniej było trudno)- i okazało się że mam przegrodę w szyjce i w ogóle po całości , czyli 2 otwory. Przegrodę trzeba było usuwać. Mając przedziałek , trzeba tak z ukosa, albo z jednej str, albo bardziej z drugiej; jeśli na wprost -trafia się na ścianę... U mnie to była przyczyna bólu, poza tym że błonę miałam niezbyt cienką. Wybierz się do lekarza, niech on oceni co i jak.

Odnośnik do komentarza

Po prostu miałaś grubą błonę dziewiczą stąd ból i dużo krwi. Słyszałam o przypadkach, gdzie błona była tak gruba, że nie partner nie dał rady przebić i trzeba było chirurgicznie wycinać! Jak rozpoczelas wspolzycie to zawsze warto pojsc sie zbadac czy wszystko w porzadku, zrobic cytologie - wszystkie babskie sprawy załatwic :)

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość eye of the tiger

U mnie to było tak: pierwszy raz był bardzo bolesny, i nieudany, błona jak była tak była, dopiero za 3 razem się udało. Było bardzo boleśnie, ale nie krwawiłam w ogóle. Ani kapka krwi. Po przerwaniu błony było już całkowicie normalnie, bez bólu i innych objawów

Odnośnik do komentarza

Elka, w takim razie musisz pójśc do ginekologa opowiedziec mu cała sytuację i niech on zobaczy czy wszystko tam w porzadku, moze trzeba bedzie cos poprawic, wiesz, np jak błona nie do konca sie przerwala to ją jakoś ułozyc czy cos, nie znam sie na tym ale wiem ze czasem są takie problemy z błoną, że ginekolog musi interweniować

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

a moim zdaniem nie powinnaś się przejmować. Błona ma to do siebie, że u każdej kobietki jest inna - grubsza lub cieńsza. Niektóre dziewczyny po pierwszym razie krwawią i to obficie, a niektórych nawet nie zabolało. Przejdzie ci, a jak się zagoi to spokojnie możecie kochać się znowu :)
A mnie mój pierwszy raz wcale tak mocno nie bolał i nie krwawiłam. Tylko tyle, że przez mój głupi układ zawsze boli na początku każdego stosunku, choć dziewicą już dawno nie jestem

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 17 lat i od 4,5 roku jestem ze swoim chłopakiem. On ma 18. Bardzo się kochamy, po liceum chcemy razem zamieszkać, mamy wiele planów dotyczących wspólnego życia. Dotąd nie uprawialiśmy seksu, lecz ostatnimi czasy coraz częściej o tym myślę. Boję się jednak bólu, który towarzyszy przy pierwszym razie. Ufam mu bardzo, on mi także, nie wyobrażamy sobie życia bez siebie. Tylko zastanawiam się czy jestem już gotowa? Boję się, że nie dam rady przezwyciężyć tego bólu. I czy po tym pierwszym razie, już nie będę odczuwała bólu przy kolejnych zbliżeniach? Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim zastanów się czy chcesz, czy jesteś gotowa. Bo może nie boisz się samego bólu ile ogólnie tego "pierwszego razu". Jeśli jednak czujesz, że jesteś gotowa i chcesz - nie bój się. Nie ma reguły, że to może boleć. Znam osoby, które nic nie czuły i nawet krew im nie leciała, kompletnie nic. Wszystko zależy od kobiety. Kiedy już podejmiecie decyzję, pamiętajcie o dwóch istotnych kwestiach: odpowiednie miejsce aby był spokój, bo pośpiech będzie działał na Wasza niekorzyść, a po drugie - długa gra wstępna (dzięki temu robisz się wilgotna i pochwa bardziej jest przystosowana do współżycia). Jeśli masz problem z wilgotnością pochwy możecie spróbować żelu intymnego. No i oczywiście nie stresujcie się tylko na spokojnie, wtedy na pewno wszystko pójdzie ok. A co do kolejnych razów - nie powinny być bolesne bo już błona dziewicza będzie przerwana i tak jak mówię - pierwszy raz też nie musi boleć. Poradzicie sobie, tego nie trzeba się uczyć ;)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

witam mam naimie Alicja mam problem mam 20lat i jestem ze swoim facetem juz pare miesiecy od jakis kilku dni myslelismy o wspozyciu ale podwarunkiem ze sie bede zabezpieczala i wlasnie w tym tkwi moj problem bo do spotkania zostalo tylko 4 dni a niechce zajsc w ciaze tak szybko dodam tylko ze to bedzie moj pierwszy raz i chcialabym zeby byl magiczny ale boje sie tego bolu i krwawienia czy jezeli sie przerwie blone to to faktycznie tak bardzo boli kobiete czy mozna temu jakos zapobiec ? Chce wybrac metode anty ale w gre wchodza tylko tabletki slyszalam na jednym z foru ze istnieja takie po stosunku ale czy to wtedu ochroni przed zajsciem na 100% prosze pomóżcie Z GÓRY BARDZO DZIEKUJE I POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Gość Kamila dziewica

Cześć!
Mam 21 lat. Razem z chłopakiem uznaliśmy, że jesteśmy już gotowi do naszego pierwszego razu. Zastanawiam się czy ten pierwszy raz jest na prawdę tak bardzo bolesny. Chciałabym otrzymać od Was jakieś porady jak najlepiej to zrobić żeby było przyjemnie. Czy powinniśmy wybrać jakąś konkretną pozycję? Penis mojego chłopaka chyba jest dosyć gruby bo jak spytałam się ile ma to odpowiedział że 15 cm obwodu. Nie wiem jak to będzie bo moja pochwa jest dosyć ciasna, tylko czasami udaje mi się włożyć 2 paluszki podczas masturbacji. Jak myślicie? Proszę o jakieś rady. Jego penis wydaje się taki gruby!!! Jak mamy to zrobić?

Odnośnik do komentarza

Witaj:)Widze że masz taki sam problem jak ja,rowniez to byl moj pierwszy raz z moim ukochanym i takze nie do konca nie wiem dlaczego ale nie mogl we mnie wejsc jak probowalismy wielo krotnie to coraz bardziej bolalo,i zaczelam krwawic i na drugi dzien takze mialam male plamienie.Moze ktos wie ile razy trzeba probowac albo ile godzin zeby w koncu we mnie wszedl???
Powiem Ci Monia ze chyba trzeba sie skonsultowac z ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Skoro odczułaś ból i nastąpiło krwawienie, to bardzo prawdopodobne jest, że doszło do przerwania błony dziewiczej.
Wiadomo, u każdej dziewczyny inaczej to wygląda. Ja np nie odczuwałam żadnego bólu, a krwawienie pojawiło się dopiero podczas 3 stosunku.

Odnośnik do komentarza

Również miałam niedawno ten problem. Mój chłopak najpierw nie mógł we mnie wejść a jak wszedł to zaraz zaczęło mnie boleć i wyciągnął swojego penisa natomiast ja krwawiłam i na drugi dzień też. Czy to oznacza ze moja błona dziewicza została przerwana?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...