Skocz do zawartości
Forum

Kobiece wymówki


Gość angorka

Rekomendowane odpowiedzi

mój przyjaciel jest cudownym człowiekiem, jest troszkę misiowaty, bardzo powolny, wręcz flegmatyczny, cichy i mało energiczny. Jak wiadomo, takiemu ciężko o kobiete. Jednak się nie poddaje. Czasem opowiada mi o kobiecych wymówkach, te które pamiętam to przytoczę.
Pytanie do Pań:
- jak wykręcacie się od spotkań z mężczyzną? co wymyślacie? :D
Pytanie do Panów:
- jakie najdziwniejsze wymówki słyszeliście z ust kobiet?

Mój przyjaciel słyszał, że:
a) spotkanie odwołane, bo kot jest zestresowany i dziewczyna nie chce go zostawić samego w domu
b) wszelkie dolegliwości, miesiączka, ból brzucha, ból głowy, katar
c) że zapomniała, że już wcześniej się z kimś umówiła
d) odwołuje spotkanie bo nie może wyjść z domu, bo zamek się zepsuł
e) nie umówiła się z nim, bo jest zajęta na weekendzie, po weekendzie też, w nastepny weekend wyjezdza, a w nastepnym tygodniu pracuje, później chyba będzie chora bo juz czuje że się źle czuje... :D

Odnośnik do komentarza
Gość stara-baśń

stopa kolezenska to kolezenska ja mam nauczke ze lepiej mowic wprost ze nie bo nic z tego nie bedzie, bo czasem jak tak nie powiesz to bedziesz miec adoratora i wielkie rozczarowanie z jego strony i bedziesz tą złą, bo zrobiłaś nadzieje bo sie spotkałaś!

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem wlasnie gorzej przez telefon, ze nie potrafisz tego zalatwic dojrzale w 4 oczy tylko uciekasz sie do odwolan i sprostowan przez telefon moim zdaniem to jest gorsze niz normalna szczerosc. Brak Ci odwagi? To takie nieszanowanie drugiej strony :/

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

no czasami tak wygląda, ze szczerość jest brana za chamstwo. ja swojego czasu miałam taką sytuację, że był sobie kolega z którym naprawdę fajnie mi się rozmawiało. Ale on chciał czegoś więcej, ja mu powiedziałam że to nie wchodzi w grę, że dla mnie jest przyjacielem.... to się obraził i powiedział że jestem nie czuła, bo najpierw z nim rozmawiałam a teraz takie coś

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość Piękna i Bestia

ja raz tak zrobiłam, raz jedynyale najpierw się zgodziłam a potem koleżanki mnie ostrzegły co to za jegomość. Wymówka była prosta - żona Cię nie potrzebuje... facet się zmył szybciej niż przyszedł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...