Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na powiększenie penisa


Gość lo...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewna czy są jakieś trwałe metody na powiększenie penisa, no chybaże operacyjne, ale nie wiem czy o to Ci chodzi. Szkoda, że nie napisałes ile masz lat, bo jeśli jesteś nastolatkiem, to całkiem mozliwe, że Twój penis jeszcze urośnie. Jesli jesteś już dorosłym mężczyzną i Twój penis jest mały, albo taki, że nie jesteś zadowolony jego rozmiaru, możesz zrobić sobie badania hormonalne, badania testosteronu itp., zobaczyć, czy taka sytuacja nie jest związana w jakiś sposób z problemami zdrowtnymi. Jesli wyniki nic nie wskażą, to po prostu Twój penis taki jest. Przecież nie długość miecza świadczy o wygranej, tylko to, jak nim władasz :)

A co do samych metod jak już wspomniałam, to najtrwalsza jest operacja, ale nie wiem czy facet tak z własnej woli poddałby swojego penisa pod nóż. Inne metody, to pompki na powiększenie penisa, ale tez nie są super skuteczne i trwałe (juz o nich był watek), są też tabletki i kremy - preparaty farmakologiczne, jakies suplementy diety, ale lepiej isc do urologa aby takie przepisał i polecił, bo w ciemno lepiej nic nie brac bo efekt moze byc odwrotny :P
i ćwiczenia dla penisa :) masowanie go do góry, ale nie sądzę, żeby to miało jakies cudowne własciwosci.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

ja słyszałam ze te pompki sa ponoc nie zdrowe ze powiekszaja penisa na chwile ale ze nie sa takie jakies super. A czemu chcesz go powiekszyc naprawde jest taki mały? przeciez na pewno jak poznasz dziewczyne to bedzie liczyla sie namietnosc a nie rozmiar, poza tym nawet seks z partnerem ktory nie ma super duzego moze byc przyjemny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...