Skocz do zawartości
Forum

Niepełny wzwód i niepełna wrażliwość członka po suplementacji testosteronu


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 62 lata i od pół roku partnerkę dla mnie atrakcyjną i zaangażowaną w związek (w moim wieku). Po kuracji sterydowej, przeprowadzonej na przełomie 2010-2011, związanej z SM (osłabienie siły mięśniowej w lewej nodze) i zakończonej powodzeniem postanowiłem przebadać się z powodu zaobserwowania u siebie obniżenia libido, braku erekcji w odpowiednich ku temu warunkach oraz obniżonej wrażliwości członka na na wszelkiego typu dotyk (np. podczas stosunku przy tzw. wzwodzie porannym zupełnie nie czułem, że wzwód minął).
Badania urologiczne wykazały właściwy stan prostaty, ale obniżony poziom testosteronu (280 w skali 100-700). W celu stymulacji produkcji testosteronu przez kilka miesięcy brałem Biosteron, a teraz jestem w trakcie kuracji 12-oma zastrzykami Pregnylu 5000 j.
Nasz seks polega więc na wspólnym, ręcznym zaspokajaniu się w atmosferze autentycznej miłości. Moje wytryski (przy niepełnym wzwodzie) są bardo obfite, a jej orgazmy wprost niezwykłe.
Czuję, że do równoczesnego wspólnego i całkowicie naturalnego spełnienia jest tuż-tuż. Ale nadal (mimo wspomagania czasami viagrą) trapi mnie niepełny wzwód oraz niepełna wrażliwość członka.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Leczenie zaburzeń erekcji wymaga bardzo często czasu a co za tym idzie cierpliwości. Zaufaj swojemu lekarzowi. Jest szansa, że po całej kuracji zastrzykami dojdzie do poprawy. Jeśli się tak nie stanie to potrzebna będzie dodatkowa diagnostyka. Nie zrażaj się niepowodzeniami w walce z zaburzeniami erekcji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...