Skocz do zawartości
Forum

Zmniejszenie odczuwania satysfakcji z seksu


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Od ok. 4 miesięcy uprawiam seks ze swoim partnerem. Kiedy pierwszy raz współzyliśmy byłam dziewicą. Na początku odczuwałam satysfakcje z seksu. z czasem zaczęłam to coraz mniej odczuwać. Razem staramy się z tym uporać. Prosimy o pomoc. Ania.

Odnośnik do komentarza

Przyczyn może być wiele, najczęstsze to:
- osłabienie, przemęczenie, stres
- kłótnie w zwiazku jakies problemy, niedopowiedzenia, niby wszystko ok ale cos nas dreczy do czegos wracamy
- nuda rytyna, warto wprowadzic cos nowego, now epozycje miejsca, podkreci klimat, zmienic atmosfere itd
- leki: niektore moga oslabiac ochote na seks obnizajac libido, takimi lekami są chociazby pigulki antykoncepcyjne, zastanow sie czy nie bralas nic w ostatnim czasie zadnych lekow ktore mogly by wplynac
- roznego rodzaju wydarzenia i sytuacje, ktore po prostu zniechecily nas do seksu moze wrocily jakies wspomnienia moze cos sie wydarzylo
- lek przed ciaza - czasem gdy osoby boja sie ciazy nie czuja przyjemnosci z seksu bo ciagle mysla o tym czy wszystko bedzie ok

Zastanow sie czy ktorys z tych czynnikow nie moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy u Was!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...