Skocz do zawartości
Forum

Wielkość penisa i pomarszczona skóra na jądrach


Gość ka...il

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15 lat zmagam się z problemem jaki jest wygląd mojego członka i jąder. Problem dostrzegłem jakieś 3/4 lata temu gdyż wcześniej nie przyszłoby mi do głowy, że jest coś nie tak. Mój penis ma 8/8,5 cm długości a obw ok. 8 cm podczas spoczynku a 13/14 cm a obw ok. 11 cm podczas wzwodu. Czy jak na mój wiek to dobre wymiary ? Następnie skóra w której są jadra jest strasznie pomarszczona szczególnie w okolicach gdzie łączy się z penisem taka obwisła , mam bardzo dużo takich dziwnych kropek(coś w rodzaju syfa, pryszcza , ale nie da się tego wydusić) praktycznie na całym członie i jądrach szczególnie na dolnych częściach. Nie boli mnie to, nie swędzi ani nie przeszkadza ale strasznie to wygląda . Sprawdzałem to na wielu forach szukałem odp. na to i wydaje mi się ze pasuje to opisu PROSAKA. Nie idę z tym do rodziców ani lekarza po prostu się wstydzę. Członka i jądra myję codziennie wieczorem mydłem do higieny intymnej i smaruje balsamem delikatnym. Bardzo proszę o pomoc, rade co mam zrobić? Jeśli to prosaki to jak się leczy ile to kosztuje ? I do jakiego lekarza należy się zgłosić ?

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Wymiary Twojego penisa wydają się być odpowiednie do wieku i mieszczą się w szeroko pojętej normie dla osób dorosłych. Ponieważ jeszcze się rozwijasz, można przypuszczać, że narządy płciowe ulegną powiększeniu. Pomarszczenie skóry moszny jest fizjologią. Opisane zmiany najprawdopodobniej są prosakami. Leczeniem zmian skórnych zajmuje się dermatolog.

Odnośnik do komentarza

Nie ma się co wstydzić, musisz isc do lekarza bo moze sie choroba poglebic, pogorszyc, a do tego kiedys mozesz kogos zarazic. Lekarz to lekarz on jest od roznych chorob nie ma sie co wstydzic. Mamie nie musisz zdradzac szczegolow powiedz ze potrzebujesz skorzystac z porady dermatologa i tyle. Dostaniesz leki i problem zniknie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...