Skocz do zawartości
Forum

Fantazje seksualne dotyczące koleżanki


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przed chwilą znalazłem tę stronę , i czytałem że Pani odpowiedziała użytkownikowi na pytanie związałem z tematen prawiczek. Więc ja mam ten sam problem, który opiszę.

Mój problem intymny to seksualność, a mianowicie od kiedy skończyłem 18 lat, a może to było trochę przed rokiem życia, zaczęła mnie bardzo ale to bardzo pociągać seksualnie moja koleżanka jeszcze ze szkoły podstawowej, nawet miałem o niej sny seksualne. Której z jej siostra pisaliśmy smsy do siebie, i jakoś tak mnie omamiła że, napisałem jej te sny w esemesie, aż tak niefortunnie się stało ze, jej siostra przeczytała te esemesy, to tydzień nie przychodziła , bo jej było głupio. Jak moja mama się o tym dowiedziała to, mi powiedziała i tu cytuje Świat się nie kręci tylko na dupie chcesz żeby dziewczyny w ogóle do Ciebie nie przychodziły?. A kiedyś jakaś ona miała przyjść, to byłem już zdesperowany i napisałem że, mnie podnieca seksualnie, bo już naprawdę nie wiedziałem co robić. Ale ona chyba sobie nie bierze tego do głowy, bo dalej od czasu do czasu przychodzi. Wczoraj była z siostrą. A tylko ją widzę to chciałby się z nią kochać. Po jej wyjściu to za każdym razem żeby się zaspokoić seksualnie , to się masturbuje. Kiedy to wchodziłem również na jej profil i zdjęcia na nk i to robiłem, ale już od dawna nie wchodzę, bo to mi się bardziej chciało. Poresztą nie tylko po jej wizycie sie zaspokajam , ja w ogóle to robie od czasu to czasu , bo mi coraz bardziej chce się seksu. Tak prawde mówiąć mam 23 lata a 19 Czerwca 24, i jeszcze jestem prawiczkiem. Tak między nami mówią to, zamiast moja mama mnie jakoś zrozumieć to takie rzeczy mówi , ale powiedz sama czy nie powinna mnie w tej sytuacji zrozumieć. Dobrze mówie? Co myślisz na ten temat? Teraz ta kumpele więcej przychodzi do mojej mamy i pyta się jesteśmy w domu. A moja mama mówić jesteśmy przychodź. No i jak przyjdzie to niestety, ale ja się męcze w jej towarzystwie. Bardzo chciałbym żeby jak przychodziła codziennie i było wszystko okey, ale to jest nie moja wina że, ona mnie pociąga seksualnie. A najgorsze jest to, ze rozmowy nic nie dają. Tak prawdę mówiąc ona tym sie brzydzi seksem. Powiem Pani dwa przykłady ok? Jak kiedy przyszła z najstarszą siosta bo coś chciała napisać i wydrokować w kompie, a ja ją dotknąłem za kolano to ona No weż przestań no. A jej najstarsza siostra na to, ale ty jesteś zacofana. A ona na to no i dobrze. A kiedyś jak przyszła ze swoją drugą siostrą i jak rozmawialiśmy, a później coś rozmawialiśmy o kiślu, że jest kisiel w majtkach, to ona zgadnij jak zareagowała? Cytuje. Fuj już nigdy nie będę jadłą kiślu Moim zdaniem to jest bardzo dziwne zachowanie, a ma tyle lat co ja. Wiesz coś ci napiszę. Bardzo żałuje że mnie ona podnieca, Masturbuje się juz tak od 18 lat. I oto moje seksualne problemy. Tak prawdę mówiać, to moja mama o niczym nie wie, że ona mnie pociąga. Tak prawdę mówią wole się Tobie wygadać niz mojej mamie.
Zapomniałem jeszcze wczoraj napisać że jak moja mama się o wszystkim dowiedziała, to kazała mi ją przeprosić na żywo. A ja nie przeprosiłem, bo uważałem że nie miałem za co. To nie nasza wina jakie sny nam ludziom śnią prawda? A jej siostra też nie lepsza obiecała mi sex, a wcale do tego nie doszło, a jak na drugi dzień pojechałem z rodzicami do Ostródy na basen, to chodziłem jak struty, po prostu nie byłem sobą.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, wydaje mi się, że tu problemem są nie tylko sny. Wydaje mi się, ze problemem jest ogólnie cała Twoja seksualność, której myślę, że nie kontrolujesz. Jesteś praktycznie dorosłym mężczyzną, jeśli amsz 23-24 lata to już jesteś praktycznie dojrzały ale piszesz bardzo niespójnie i to co opisujesz nie brzmi jak wyznanie dwudziestokilku latka.

Ja bym sytuacje rozwiązała w ten sposób, że ograniczyłabym kontakt z koleżanką i jej siostrą. Nie nagabywaj, nie wysyłaj smsów do jej siostry, zdystansuj sie, ogranicz sie tylko do "cześć". Kolejna sprawa to masturbacja - nie tylko masturbowanie przed zdjęciem kolezanki jest wg mnie czymś nie fajnym, bo nie wiem czy kobiety chciałby aby ich koledzy robili to przed ich zdjęciami, ale także ogólnie masz problem z masturbacją. Po pierwsze robisz ją za często, a po drugie, robisz to nawet gdy wyjdzie koleżanka - sa przecież inne formy rozładowania napięcia. Jak tak dalej będzie, nie zaczniesz nad tym panowac i nie zaczniesz robic to przy kolezankach, bedziesz to robił instynktownie nie zapanujesz nad tym i zaczniesz to robic przy kims albo w miejscach publicznych.

Zastanów się czy nie warto byłoby skorzystac z porady psychologa lub seksuologa bo szczerze mówiąc ja bym się Ciebie bała po takich smsach! Myślę, że seksuolog nauczył by Cię panowania nad własnym popędem i innej formy rozładowywania napięcia seksualnego.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość kiciuś kiciak

ej no bo to prawda ja bym sie bala kolesia jakby sobie robił dobrze przed moimi fotami wysylal smsy nazbyt erotyczne i seksualne i masturbowal sie po moim wyjsciu, moim zdaniem to juz jakies zboczenie
!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

ja mysle ze jeli to jest na serio to to jest smutne! nawet bym powiedziała ze stresujace bo pomyslec ze ja moge miec takiego kolege ktory wlacza sobie moje fotki i ..... albo po moim wyjsciu zabeira sie do pracy. wg mnie to jest niekontrolowanie wlasnego podniecenia!!

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

dla mnie to Ty powinieneś się leczyć. Jeśli rzeczywiście masz tyle lat to ppiszesz to czas najwyższy nauczyć sie panować nad popędami a nie ulegać im za każdym razem gdy się pojawiają. Bo ja się dziewczynie nie dziwie że ma taki stosunke do ciebie, ona po prostu się ciebie boi. Dziwie się tylko, że jeszcze do ciebie przychodzi bo ja bym po taskich zachowaniach nie chciała cie nawet widzieć

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Kolego, fantazje erotyczne, pociąg seksualny oraz masturbacja to typowe dla cżłowieka kwestie. Porozmawiaj z koleżanką, która Ci się podoba, powiedz jej na co masz ochotę. Ba! Możesz nawet zaproponować jej pieszczoty. Tylko w ten sposób możesz tak naprawdę zdobyć to czego chcesz i czerpać z tego 100% satysfakcję. A jeśli odmówi..cóż, zawsze możesz znaleźć inną partnerkę, która Cię zadowoli i przyćmi miłosny zawód :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...