Forum Seks

Opadanie penisa podczas stosunku

~an...ka

~an...ka

mam 46 lat stosunek plciowy uprawiam bardzo zadko mastrubuje sie.Teraz jak dochodzi do stosunku to mi wiednie dlaczego ,

Medicus

Medicus

Witaj!
Twój problem może mieć zarówno podłoże organiczne np. na tle zaburzeń prostaty jak też psychogenne. Być może powodem zaniku wzwodu podczas penetracji są rzadkie stosunki oraz częsta masturbacja. Tak czy inaczej powinieneś się przebadać u specjalisty urologa.

23823 medicus Mężczyzna, 27 lat, Lublin
dzika nutria

dzika nutria

zbadaj się u urologa mozliwe ze faktycznie masz jakas prostate w koncu w tym wieku moga sie pojawiac problemy warto sie przebadać

83993 dzika-nutria Kobieta, 22 lata, Pszczyna
~Galiciusz

~Galiciusz

Witam!!! mam 28lat i id kilku miesięcy mam problem z potencją. Tzn. podczas stosunku mój penis zaczyna opadać bez orgazmu, nie wiem czym to może być spowodowane: czy zmiana pozycji wpłynie pozytywnie, czy może muszę zmienić prezerwatywy, a być może mam poważne problemy z potencją. Nadmienię że nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu, zawsze stosunek był idealny. A moja kobieta mówiła Mi że żadnej innej Mnie nie odda. Teraz wszystko nie gra jak trzeba. I mimo że mam z początku ochotę na sex, osiągam wzwód, ale po jakimś czasie, po grze wstępnej ok 30min ;) zaczyna Mi opadać, a jak wchodzę w moją partnerkę to już po paru minutach jest malutki. Ten problem znika po alkoholu, ale nie osiągam orgazmu. Proszę o pomoc, może zioła, jakieś herbatki... cokolwiek by Mi pomogło walczyć z tym.

nikola7799

nikola7799

Na początek skróćcie grę wstępną, chyba, że to dla Was ważny aspekt, bez którego do zbliżenia nie dojdzie.
Jeśli możecie skrócić grę wstępną nawet do 10 minut, to wtedy spróbuj zauważyć czy to nie było powodem, może to było zbyt duże podniecenie i strach, że po 30 minutach zabawy nie będziesz w stanie długo wytrzymać podczas stosunku i to Cię właśnie paraliżowało. Jeśli tak nie jest to po prostu zgłoś się do lekarza, on Ci dokładnie powie, czy to występuje na tle psychicznym czy też zdrowotnym, możesz być po prostu zmęczony, ale lepiej wybrać się do specjalisty i z nim o tym porozmawiać.

91336 nikola7799 Kobieta, 27 lat, Warszawa
~nurek

~nurek

Hej. Na początku musisz od tego sobie głowe uwolnić aby być pewnym, ze ci psycha nie siada na problemy z członkiem .jakas powazna rozmowa z dziewczyną i te sprawy abys upewnił ja ze Ci na niej zalezy itp. Tylko cos z Toba się dzieje nie ten teges aby nie myślała, ze już cie nie podnieca itp. Do tego dorzuc kuracje z permenu raz ze zobaczyz e sam chcesz rozwiązać ten problem dwa, ze to pomoze na Twoje kłopoty z erekcja i dzwignie ci troche libido do góry. No i dodatkowo może odrobina szlaeństwaalbo wrecz przeciwnie- wieczór kolacja jakies takie klimaty romantyczne nie ma sznas żeby nie zadziałało

~alexandros

~alexandros

witam mam problem podobny do tych opisywanych z tym ze nie bardzo znajduje w ogole jakas przyczyne bo nie masturbuje sie jakos czesto temperamente mam taki sredni mozna powiedziec dziewczyne swietna i nagle niewiadomo skad problem ze wzwodem nie wiem isc do seksuologa czy poczekac az przejdzie ?

~przemo_0

~przemo_0

Na każdy z powyższych problemów powiedziałbym to samo : nie panikować i ogarnąć sytuację. W aptekach teraz są dobre suplementy które działają na potencję. Mi polecili jak zapytałem liderin. Biorę go godzinę przed stosunkiem i erekcja utrzymuje się długo a ja mogę się cieszyć dobrym seksem. A wcześniej potrafił mi opaść jak gumke zakładałem.

Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij