Skocz do zawartości
Forum

Czy można mieć wpływ na wielkość penisa?


Gość cz...aw

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!
Rozmiar Twojego penisa mieści się w szeroko pojętej normie. Ponieważ Twój organizm jeszcze się rozwija to jest szansa, że długość prącia ulegnie zwiększeniu. Znane są metody powiększania penisa. Zarówno chirurgiczne jak i poprzez stosowanie odpowiednich ćwiczeń. Nie wydaje się jednak żeby były Ci w chwili obecnej potrzebne.

Odnośnik do komentarza

Można mieć wpływ na welkość członka. Sa nawet zabiegi na jakie mozna się zdecydować takie jak powiekszanie członka operacją albo kwasem hialuronowym. Ja tam bym sie na coś takiego nie zdecydował bo znam kilka sposobów na powiekszenie członka nieoperacyjne, które chociaz nie dają takich dobrych efektów to można te 2-3 centymetry zyskac.
Ale jak ktoś się uprze to może i członka 5 cm powiekszyć ale kosztem cierpienia i ryzyka jakie niesie operacja.

Odnośnik do komentarza

Raczej o tabletkach bo pompka sama w sobie daje efekty ale na krótko. I bardziej na grubość a nie na długość, a jeśli ktoś ma małego członka to zależy mu bardziej na długości. Tabletki dają dobre rezultaty o czym sam się przekonałem ale pod warunkiem, że są to oryginalne tabletki ( polecam tutaj penilarge, które są dość drogie ale rzeczywiście dają dobry efekt).

Odnośnik do komentarza

Nie wiem na ile Ci pomoże sam żel. Głównie z tego powodu,ze działanie powiekszające mają tabletki a nie sam żel. Żel działa ok ale jako wspomaganie no i podczas kuracji tabletkami mogą się pojawić rozstępy a zel im będzie zapobiegał. Brałem, całe 4 miesiace. Powiększenie na poziomie 3 cm i w erekcji i w spoczynku. I to stały efekt bo jestem kilka miesięcy po kuracji i nic sie nie zmniejsza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...