Skocz do zawartości
Forum

Nieudany pierwszy raz


Gość ooooollo

Rekomendowane odpowiedzi

A moj problem jest taki iz, chcielismy z chlopakiem uprawiac sex, moj to mial byc pierwszy raz(oboje mamy po 20lat) a jego nie, mial juz wczesniej partnerke. I kiedy juz sie rozkrecilismy pieszczotami i oboje chcielismy juz przejsc do konkretow.... to nie mogl trafic, w celowac probowalismy 3 razy;/ i nie wyszlo. Nie spodziewalam sie tego wiec bardzo wzielam to do siebie. Czemy tak sie stalo cos ze mna nie tak?, ja cos robie zle? Nie wiem co myslec no bo skoro wczesniej on nie mial problemow to chyba wina lezy po mojej stronie.. (on jeszcze zaproponowal ze pomoze mi palcem ale sie nie zgodzilam i moze to byl blad ? moze powinnam mu pozwolic, sama nie wiem). Moze mi ktos cos wyjasni? jakos pomoc? zeby druga proba sie udala.

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika92misia

to on nie mógł trafic ani pocelowac to moze to jego wina? moze nie robil tego wczesniej tylko tak Ci powiedział?? nie zniechecaj sie sprobujcie jeszcze raz w razie czego pomoz mu i sama naprowadz jego członka próbujcie w róznych pozycjach

Odnośnik do komentarza
Gość okrągła

ja myślę, że na początek to trzeba się poznać, zwłaszcza w tamtych miejscach, powoli, popróbować, upewnić się paluszkiem gdzie co jest. No chyba, że jest się starym wyjadaczem seksu z końskim doświadczeniem. Serio, jak już na innym wątku pisałam moja budowa anatomiczna jest dziwna, i wszystko na dole mam głęboko pochowane, i gdyby mój partner nie oglądał mnie, nie badał, nie poznawał to też pewnie by nie trafił - 100 %.

Odnośnik do komentarza

po pierwsze musisz się odstresować, rozluźnić bo inaczej to za każdym razem będzie niewypał. Po drugie musicie się nauczyć siebie, to że on nie był prawiczkiem to niczego nie oznacza, bo on też musi nacuzyć się ciebie, co sprawia Tobie przyjemność, jak lubisz by Cię dotykano.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimgwy

Witam. Mam 19 lat niedawno miałem swój nieudany pierwszy raz nie potrafiłem osiągnąć silnego wzwodu i nie mogłem wejść w partnerkę w czym może tkwić problem? Dodam, że często się masturbuje prawie codziennie często to robiłem kiedy nawet nie miałem pełnego wzwodu czy przyczyną może być masturbacja? Dodam, że nie masturbuje się już 5 dni postanowiłem z tym walczyć. Dziewczyna mnie zostawiła bo nie podołałem ale teraz poznałem nową i chcę zrobić wszystko żeby ten pierwszy raz się udał. Dodam, że mam poranne erekcje często bardzo silne osiągałem nie raz wzwód bardzo mocny sztywny bez masturbacji samoistnie. Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem jak mam poradzić sobie z tym problemem. Czy powinienem zaprzestać całkowicie się masturbować?

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, całkowicie to może nie, ale spróbuj masturbować się możliwie rzadko. To zwiększy Twoją ochotę na pieszczoty i seks :) Po drugie, przyczyną nieosiągnięcia wzwodu mógł być stres, wyluzuj się, może wypijcie jakieś wino na rozluźnienie, będzie choć trochę łatwiej :)

Odnośnik do komentarza
Gość zamyślonaobolała

Jakieś 2 miesiące temu odbył się mój pierwszy raz, nie bylo idealnie, trochę bolało i moj partner mial maly problem z wejściem, Uznałam, że trudno pierwsze razy są trudne, stres i akt dalej i to wszystko normalne. 2 dni pozniej byłam u ginekologa, akurat zbiegly mi sie pewne dolegliwości, nie wazne. Wczoraj (jako, że partner mieszka w innym mieście i nie mieliśmy warunków) znowu próbowaliśmy i dalej nie było ok, ciężko mu było wejść mnie lekko bolało,mniej niż wcześniej ale jednak,facet się zestresował i już nie dał rady. Może za wcześnie się denerwuję i z każdym kolejnym razem będzie lepiej? A może jednak coś jest nie tak?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...