Skocz do zawartości
Forum

Problem z założeniem prezerwatywy


Gość Fropik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Otóż mam dziewczynę od jakiegoś czasu, myślę że już pora na ten pierwszy krok, z tego co mi mówila jest dziewicą, ja prawiczkiem.
Dziś chciałem założyć prezerwatywę na członka w celu nabraniu wprawy. Obejrzałem nawet filmy instruktarzowy, lecz gdy chce naciągnąć prezerwatywę to nie chce ona zejść w dół, próbowałem na wiele sposobów i nie doszło do skutku.. nie wiem co robić, gdy nadejdzie ta chwila a ja się ośmieszę przy mojej kobiecie..

Odnośnik do komentarza
Gość do prawiczka

seks z gumą, to taka przyjemność jak z lizania cukierka przez szybę. Rada:
Niech dziewczyna wybierze dni niepłodne, wsadzi se do pi*dy globulkę Oval Patentex i po odczekaniu 10-ciu minut możesz kopulować i się spuścić do środka, bez konsekwencji niechcianej ciąży. Przed kolejną kopulacją świeża globulka
Notabene, 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, pod warunkami: pełne zdrowie, brak zmiany klimatu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Inna rada: przed seksem wykąpcie się, gdyż smród potu spowoduje, że ci momentalnie siurek opadnie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli za szybko się spuścisz a dziewczyna nie osiągnie orgazmu, to musisz w krótkim czasie spuścić si tyle razy aż zadowolisz dziewczynę. Jeżeli strzelasz spermą po 2. minutach, to musisz wykonać 5 x więcej wytrysków!!! Wtedy dziewczyna powinna osiągnąć orgazm, gdyż statystyczny czas osiągania orgazmu przez kobietę wynosi 10 minut!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawski Wojtek

z tego co czytam wynika że, by zadowolić babę, to muszę aż 10 minut szorować penisem w piździe, tak?
Albo tyle razy się spuszczać by czas szorowania wyniósł 10 minut, Tak? Spróbuję, ale chyba ciężko będzie.

Odnośnik do komentarza

muszka19
a morze zbyt latfo sie poddajesz probój do skótku!!!!!!!!!!!!!!

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
a ja ci radzę zwalić konia, koń zwiotczeje i stanie się mniejszy. Wtedy łatwo nasuniesz prezerwatywę. Jeżeli ci zaraz koń nie stanie, to musisz odczekać kilka godzin, a nawet dni z gumą na siurku. Pszy okazji radzę założyć gumę tesz na swój gupi łep. Narka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...