Skocz do zawartości
Forum

Techniki udanego seksu


Gość Stara baba

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stara baba

czy bycie dobrym, sprawnym w "te klocki" jest sprawą naturalną ( czy od razu się wie co i jak?) czy techniczną ( kwestia ilości i czasu?) ? Czy można się nauczyć bycia dobrą kochanką? Wiecie o co mi chodzi... Fantazje to ja mam ale nie doświadczenie. Jak się tego nauczyć? Chciałabym być technicznie dobra ale przy tym naturalna i swobodna.

Odnośnik do komentarza

fizycznie i cieleśnie to chyba to samo.
ja mysle ze to jest i wrodzona umiejetnosc ktora wynika z osobowosci czy ktos jest mniej lub bardziej wstydliwy itp ale i z nabytej - doswiadczenie, mysle ze zeby seks byl udany trzeba porozmawiac czego sie pragnie jakie sie ma fantazje jak by sie chcialo itp

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość Stara baba

karolino i m. nigdzie nie napisałam że kobieta seksu nie chce. Chce i lubi; a co do współpracowania z partnerem... musi być chyba ogromne zaufanie żeby oddać się tak komuś bez reszty zeby ciało odpłynęło z ciałem partnera... Chyba nie da się tak bez poczucia bliskości, intymności..., hm?

Odnośnik do komentarza

dla mnie musi być uczucie i zaufanie w innym przypadku sobie tego nie wyobrażam. Po za tym uważam że aby seks był udany trzeba się nauczyć siebie, wiadomo będzie kilka nieudanych stosunków ale kiedy poznacie swoje fantazje i ulubione pozycje to będziecie przeżywać w pełni stosunek,.

Odnośnik do komentarza

a dla mnie to jakiś dziwny post i nie wiem dlaczego kojarzy mi się jakoś negatywnie....Moim zdaniem jak się kocha osobe to to samo przychodzi, więź, uczucie i spełnienie. w innym przypadku to jak nauka do egzaminu, zrobię tak albo tak bo tak pisali że będę dobra kochanką, a jak tego nie zrobię to znaczy że nią nie jetsem...

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Techniki to drugorzędna sprawa, najważniejsza jest wydolność seksualna, a to związane jest ze zdrowym trybem życia. Szczegóły polecam wyguglować pod hasłem "Fizjologia i filozofia seksu" i "Cztery warunnki determinujące zdrowie"

Odnośnik do komentarza

~kasiamaria
Warto wypróbować afrodyzjaków. U nas sprawdza się ananas i ostrygi. Gorąco polecam!

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Droga Kasiu, widzę, że nie znasz powiedzenia: Nie pomogą fale Wisły jak jaja obwisły" To powiedzenie dotyczy i kobiet, mimo, że nie mają jaj, ale mają też wytrysk/lubricatio, co jest równoznaczne z orgazmem kobiecym.
Notabene, jeżeli organizm będzie niedożywiony, niedospany, zestresowany, to żaden afrodyzjak nie pomoże uzyskać orgazm, pomoże natomiast nabawić się zawału lub wylewu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...