Skocz do zawartości
Forum

Nakładki wibrujące na penisa


Gość Dorian

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy tego nie próbowałam, ale ciekawi mnie to bardzo. Myślę, że powinniście spróbować. Jak się Wam spodoba to super a jak nie to więcej tego nie używajcie. To nic strasznego. Ja chyba tez pogadam o tym gadżecie z chłopakiem :) PS: Napisz jak było ;)

Odnośnik do komentarza
Gość do Wszystkich

Tak jak we wszystkim potrzebna jest wiedza, tak i tym przypadku również. Otóż istnieją 2 rodzaje orgazmów kobiecych: łechtaczkowy i pochwowy. Ten drugi jest ponoć przyjemniejszy, ale trudniejszy do wyzwolenia z kilku powodów:
1. Mało który mężczyzna wie gdzie on leży, a leży w 3/4 głębokości pochwy od strony brzusznej
2. By stymulować punkt G penis musi być odpowiednio długi, a spora część mężczyzn nie grzeszy wielkością
3. Stymulacja zarówno łechtaczki jak i punktu G musi trwać minimum 10 minut, a większość mężczyzn leje spermą po kilku ruchach frykcyjnych, odwraca się dupą i zasypia, nabawiając w ten sposób partnerkę wściekłości i oziębłości seksualnej.
4. Ponieważ kobieta orgazmu pochwowego musi się najpierw nauczyć, to wskazany trening dildem. Zaskoczy dopiero po ok. 50-ciu ćwiczeniach. Na dobry seks pozytywnie wpływa zdrowy tryb życia, ale o tym można wyguglać IE pod hasłem: fizjologia i filozofia seksu. Miłego.

Odnośnik do komentarza
Gość o Wiśle

ten wierszyk dedykuję niektórym mężczyznom, zwłaszcza nierozumiejącym wymogów organizmu w sferze seksu, takim, którzy palą, piją, ćpają, harują jak wół dla szmalu:
Nie pomogą fale Wisły jak jaja obwisły: dosadnie, jak jądra nie wyprodukują nasienia, prostata zawiesiny dla plemników i nie będzie optymalnej ilości spermy, to i nie będzie też seksu, gdyż nie będzie erekcji i wytrysku, a przecież męski orgazm=ejakulacja.
Ostatni wynalazek Wiagra może przyczynić się nie do lepszego wytrysku, ale do zawału, wylewu lub priapizmu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...