Forum Seks

Jak wyglądał wasz pierwszy raz?

~Gosia

~Gosia

Jestem tu nowa, więc na początek się przywitam ;)

Skoro to forum o seksie, to chciałabym zapytac jak wyglądał Wasz pierwszy raz? :)
Mój był wbrew pozorom całkiem zwyczajny. Miałam 17 lat, chodziłam do liceum, to była zima. On był w moim wieku, z innej klasy. Chodziliśmy ze sobą parę miesięcy. Zrobiliśmy to u niego w domu, bo jego rodzice wyjechali tego dnia gdzieś za miasto. Nie wiedzieliśmy dokładnie o której wrócą, więc był dreszczyk emocji ;) Ale udało się nie zaliczyć spektakularnej wpadki przed rodzicami, wrócili dopiero kilka godzin później ;))

Nie było świec, to był raczej impuls, nie planowaliśmy tego wcześniej. Nie bolało, ale też nie było jakichś rewelacji. U mnie nie wyglądało to tak jak na filmach, ale mimo wszystko wspominam to miło :)

No, dziewczyny ( i chłopcy oczywiscie też), jak tam u Was to wyglądało, przyznajcie się ;))

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Ryśka

~Ryśka

U mnie to było trochę inaczej... Zrobiliśmy to u niego w domu jak miałam 20 lat a on 22. Ja byłam wtedy dziewicą, on miał już kilka partnerek. Spotykalismy się juz półroku wiec siła rzeczy planowaliśmy to. On chciał aby to było dla nmie cos wyjątkowego więc były świece i dobre wino. Po mimo wielu starań jego i moich chyba zjadła nas trema. Nie b←lo cudownego i bajkowego orgazmu. pierwszy orgazm dostałam dopiero tydzień” poźniej gdy kochaliśmy się spontanicznie bez żadnych planów.

~Rumisn

~Rumisn

U mnie było szybko i bez zbędnych ceregieli. Zrobiliśmy to na wyjedźie pod namiot. Teraz załuję, że coś takiego mnie spotkało i że w takich okolicznościach straciłam dziewictwo. Nie ten czas, nie to miejsce i nie ta osoba

sindy81

sindy81

najczesciej tak jest ze nie ta osoba, potem sie zaluje ze sie nie poczekalo na kogos wyjatkowego, mysle ze warto czasem zaczekac do slubu zeby miec pewnosc ze to ten jeden jedyny i to ten, ktory doceni ten 1 raz

19 sindy81 Kobieta, 33 lata, Katowice
~kaśka

~kaśka

Czekanie do ślubu to głupota. Istnieje coś takiego jak dopasowanie seksualne. Co jesli będzie się czekało z seksem do slubu a po ślubie okaże się, żę kompletnie tego dopasowania między nowożeńcami nie ma? Kicha.

Kulka17

Kulka17

A ja jeszcze jestem przed swoim pierwszym razem, ale chciałabym żeby było romantycznie. Na pachnącym łóżku przy świecach i nastrojowej muzyce. Z ukochaną osobą z która będe mogla spędzić resztę życia. Może to naiwne ale co tam...

13 kulka17 Kobieta, 20 lat, Tarnobrzeg
~Ninia18

~Ninia18

mój pierwszy raz był na dyskotece w pokoju dla vipów...

~Ninia18

~Ninia18

czy pamiętam, oczywiście że pamiętam nie jestem pierwszą lepszą

~Ninia18

~Ninia18

Nie rozumiem po co Ci ten sarkazm... Zrobiłam to gdzie chciała i z kim chciałam. nie bedę marzyć o rycerzu w ślniącej zbroi na białym rumaku. Ciebie pewnie nikt nie chciał....

~Zaza

~Zaza

no ale dyskoteka... proszę Cię to chyba świadczy samo o sobie...

~Mimka

~Mimka

o czym by nie siwdczyła to chyba nie mamy prawa mówić o takich osobach źle... bo niby dlaczego?

~Złośliwa

~Złośliwa

dla mnie stracić dziewictwo na dyskotece to przesada... Od razu choćbym nie wiem jak się powstrzymywała powstaje mi opinia dziewczyny która się nie szanuje.

karolinexxx

karolinexxx

juz dobra na dyskotece ok ale jeszcze z kim? bo jak z facetemz ktorym jest dlugo to jeszcze ok ale z poznanym kolesiem na dyskotece to nie bardzo ;/

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 29 lat, Karolkowo
muszka19

muszka19

moim zdaniem to przesada owszem spontan ale co potem bedzie sie wspominac? jaki to byl romantyczny raz w kiblu??????????

18 muszka19 Kobieta, 22 lata, Katowice
~xaxax

~xaxax

Mój pierwszy raz przeżyłam w wieku 18 lat po pół rocznym związku z chłopakiem ... była bardzo spontaniczny i nieplanowany, na początku tak jak zawsze pieszczoty a potem skończyliśmy na dywanie, było pięknie!

~Złośliwa

~Złośliwa

spotnan spotanem ale bez przesady... Trzeba być spontanicznym ale do pewnych granic.

~ada

~ada

zgadzam się ze Złośliwą, ale ehh każdy ma swoje życie i podejmuje swoje decyzje

Sonia

Sonia

oj tam czepiacie sie a moze ktos mial peirwszy raz ze swoim chlopakiem ale w kiepskich okolicznosciach? taki spontan tez jest zły? wazne z kim!

--

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

132 sonia Kobieta, 29 lat, Radom