Skocz do zawartości
Forum

Zatrzymywanie wytrysku


Gość magister2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magister2

Mam 22 lata, od 2 lat czasami podczas wytrysku naciskam na grzybka lub jadra i zatrzymuje tak sperme gdy dochodze a nie chce zeby sperma wyszla z penisa. Nie mam zadnych dolegliwosci lecz boje sie ze przez cos takiego moze sie cos zlego dziac lecz tyle czasu tak robie i narazie nic mnie nie boli. Czy moge byc juz nawet przez to bezplodny, moze cos innego mi sie stanie??

Odnośnik do komentarza
Gość jatojabojatoja

Ludzie nie ma nic lepszego niż zatrzymywanie wytrysku mięśniem kegla, przez bardzo długi czas męczyłem się z przedwczesnym... A teraz, raz zatrzymam i mogę to robić jak długo chce :) Na początku nie wierzyłem, że jest to możliwe ale trenowałem bo nic innego mi nie pozostało i po dwóch miesiącach pierwszy raz mi się udało powstrzymać.Byłem w szoku,jest taki niby orgazm i napięcie seksualne spada, a później to już nie problem to kontrolować.Polecam każdemu kto ma problemy z czasem trwania stosunku.

Odnośnik do komentarza

ciekawe z kolei ile prawdy w micie nt. seksu tantrycznego, gdzie facet szczytuje doznajac orgazmu ale bez wytrysku.. dzieki temu ponoc organizm zbiera same plony, bo nie traci energii na produkcje nowej spermy, dzieki czemu sen zajmuje 5h i jest w zupelnosci wystarczajacy, aby w pelni trzezwo i pelni zacia przetrwac kolejne 19 godzin..

Odnośnik do komentarza

Nic złego Ci sie nie stenie przez zatrzymywanie spermy. No chyba że za mocno będziesz uciskał ale to raczej wyczujesz :)
Nasienie które pozostaje w organizmie poprostu jest przez niego wchłaniane i tyle. Inaczej ludzie w celibacie nie żyli by zbyt długo :). Co to pisze jatojabojatoja jest prawdą, jest metoda polegająca na trenowaniu męśni kegla (chyba że u mężczyzn nazywaja sie inaczej) do tego stopnia że zatrzymują wytrysk. i chyba jest to leprza metoda niż "mechaniczne" jej powstrzymywanie. Raz mi się udało ale zbyt długo nie trenowałem ;).

Odnośnik do komentarza

Witam! Powstrzymywanie wytrysku nie niesie za sobą konsekwencji zdrowotnych. Ewentualnym powikłaniem dającym długofalowe skutki mogą być zaburzenia nerwicowe. Opisywane dolegliwości bólowe są efektem różnicy ciśnień w cewce moczowej i przewodzie wytryskowym. Proszę pamiętać, że nasienie to nie tylko plemniki, ale wydzielina pęcherzyków nasiennych, najądrzy, gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołu krokowego, które powodują kilkukrotny wzrost objętości. W przypadku powstrzymania ejakulacji nasienie pozostaje w drogach moczowo-płciowych i powoduje zwiększenie ciśnienia napierając na ich ściany. Wytrysk jest naturalną konsekwencją podniecenia. Nie powinno się zatem za każdym razem wstrzymywać orgazmu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ludzie po co robić takie rzeczy. Ja jestem ze stałą partnerką i różnie jest u mnie z tym wytryskiem. Raz ja szybciej dojdę a raz jest tak że partnerka prosi zebym skończył bo nie daje rady. Jak ja skończę za szybko to wycieram penisa i wkładam go ponownie żeby zaspokoić partnerkę... Jak się tak cykacie przed osoba którą kochacie że za wcześnie skończycie to polecam bardzo głupi lecz skuteczny sposób na tak zwane zajechanie nawet dzieki w burdelu to naćpać się dużą ilością amfy lub koksy. Warto spróbować jeśli jesteś narkomanem bo zdrowym ludzia nie polecam nawet próbować narkotyków. Pozdro

Odnośnik do komentarza

Powstrzymywanie wytrysku może doprowadzić do dużych problemów.
Zaleganie płynu wydzialenego przez prostatę prowadzi do zapalenia prostaty a przewlekłe zapalenie do raka.
A do ... powyżej powstrzymywanie wytrysku może może mieć inny powód niż antykoncepcja tak że nie wiem po co mu kondomy???

Odnośnik do komentarza

~KKB19

Zaleganie płynu wydzialenego przez prostatę prowadzi do zapalenia prostaty a przewlekłe zapalenie do raka.

Aż przykro czytać takie bzdety.
Rak gruczołu krokowego może mieć związek co najwyżej z poziomem estrogenu i nadmiarem tłuszczu w diecie przy wystarczającej podaży węglowodanów, ale nie z powstrzymywaniem się od ejakulacji.

Odnośnik do komentarza
Gość cyt. z fizjologii

. Przy silnym libido napięcie narasta w psychice i nie rozładowane może przyczyniać się do formowania takich objawów psychopatologicznych jak: lęk, drażliwość, wzrost agresywności czy objawy psychosomatyczne. Dotyczy to zwłaszcza młodych mężczyzn. Brak ejakulacji może wywołać także zaburzenia czysto somatyczne, a najczęściej bóle okolicy krocza, wywołane gromadzeniem wydzieliny sterczowej. Taki stan może też powstawać w wyniku kontaktów seksualnych nie zakończonych wytryskiem, a w postaci przewlekłej staje się jednostką chorobową – prostatyzmem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...