Skocz do zawartości
Forum

Nie umiem włożyć penisa do pochwy


Gość zamek

Rekomendowane odpowiedzi

Myslę, że za bardzo się stresujesz i stąd ten problem. jeśli sam będziesz odpowiednio podniecony to Twój członek powinien z łatwością wślizgnąć się do pochwy. Nie musicie się spieszyc. Niech dziewczyna pomoże ręką go naprowadzić. I jak powiedział ktos przede mną - praktyka czyni mistrza! Nie zniechęcaj się! :)

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Najprawdopodobniej to nie jest kwestia braku umiejętności, tylko niedopracowania tematu :) Piszesz, że być może wazelina pomoże, a więc problem jest następujący: przyczyną trudności może być brak śluzu (wilgotności) w pochwie. Śluz produkowany jest w chwili podniecenia. Musicie przedłużyć grę wstępną, aby partnerka była bardziej podniecona a przez to wilgotniejsza, w ten sposób penis wślizgnie się bez problemu. Dodatkowo, możecie wspomóc się wazeliną lub lubrykantem. Warto też upewnić się, że osiągasz pełny wzwód, wtedy penis jest sztywniejszy i łatwiej będzie "nim" pokierować.

Odnośnik do komentarza
Gość endriu :)

Stary od czego gra wstepna,kobieta to nie facet! Zrób jej masaż delikatny ciała sprawdź jej strefy erogenne,rozgrzej jej cialo,wycaluj nawet minetke zrob ale bez pospiechu,w trakcie rozluznij dziurkę paluszkiem lub jezyczkiem,powinna tonac.nie badz samolubem :)

Odnośnik do komentarza
Gość Staruszek

Zadziwiająca bezradność . Aby elegancko wejść należy napletek przesunąć do przodu tak, aby całkowicie zakryć żołądż i jeszcze centymetr dalej.Kobieta palcami rozchyla wejście do pochwy. Wtedy do rozchylonej pochwy przyłożyć penisa z napletkiem ustawionym jak wyżej opisano. Wtedy powolnym pchnięciem wejść i chwilę poczekać . Po wycofaniu penisa o połowę można napletek wycofać pociągając skórę na penisie palcami, ale stosunek z wycofanym napletkiem trwa krócej. Prezerwatywę zakładamy na penisa z napletkiem w tyle , a wchodzimy jak opisano powyżej.W takim przypadku niemożliwe jest pęknięcie prezerwatywy. Przy takim wchodzeniu lubrykanty są niepotrzebne

Odnośnik do komentarza

moja koleżanka też miała z chłopakiem ten problem.... nie udawało im się bo nie mogła się podniecić. Udało się tylko dlatego bo na grę wstępną zrobił jej minetę. Minęło pół godziny zanim się podnieciła. Mówiła że to był jej pierwszy udany seks, a jak już penis wszedł to aż po jądra... potem też doszła do orgazmu. Jej chłopak powiedział że tylko wydawała z siebie dźwięki typu: ooooochhhhh ahhhhhh, kochanie co ty mi robisz że mnie to aż łaskocze...

Odnośnik do komentarza
Gość Spragniona

Mieliśmy ten sam problem. Ja dziewica on prawnicze. Niemoge mi wejść do pochwy. Najpierw próbowaliśmy delikatnie piescic moje ciało leżał całował rozgrzany byłam niesamowicie a pełnić nadal niechciane wejść. Zaczęliśmy nasile tez niemało sie. Postanowiliśmy odpocząć. Po kilku minutach kolejna próba. Delikatna wylizal mi zrobiła się mokra delikatnie ja go naprowadzilam. Powoli wszedł było super zaczął prowadząc go coraz szybciej i szybciej rewelacja robiliśmy to codziennie. Jak wspomnę ooohhhh ahhh eeehhhh.

Odnośnik do komentarza
Gość Alice_in_chains

*mistrz złotej łopaty* ale może komuś się przyda ;) Pomijając problem z nawilżaniem/podnieceniem partnerki, dobrą metodą jest celowanie "po palcu", czyli palec siedzi w dziurce a penis jest "prowadzony" wzdłuż niego, wtedy ciężko nie trafić :) aż dziwne, że nikt tego jeszcze nie zaproponował...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...