Forum Seks

Uprawianie seksu po operacji dysku kręgosłupa

~Marko111

~Marko111

Miałem operacje dysku kręgosłupa l4 i l5 i po operacji w Gorzowie Wlkp i jestem 14dni czyli w domu, nie mam częściowo czucia krocza posiladków i łydek u nóg oddaje mocz jusz normalnie zablokował mi sie penchesz moczowy ale jusz normalnie oddaje mocz ale z wysiłkiem czy mogę uprawiać sex i wiakiej pozycji by było najlepiej żeby nie menczyć krengosłupa prosze o szybkom odpowiedz. Mariusz [Gorzów Wlkp].

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~432lidka

~432lidka

Po co się tak spieszyć, nie lepiej odczekać, aż będziesz w pełni sprawny? Nie wiem czy któras chce uprawiać seks z inwalidą ;)

~Pola18

~Pola18

spróbuj pozycję, że Ty leżysz na plecach a dziewczyna siedzi na Tobie, może będzie bezpieczna :)

dadaaria

dadaaria

po co sie spieszyc, bedziesz sie kochac osiagniesz orgazm a tu dysk Ci wypadnie jak u emeryta i jeszcze nie bedziesz mogl sie ruszyc, potem przyjedzie karetka i zabierze sie z siusiakiem na wierzchu. pomysl nad tym, to wcale nie takie smieszne, moze okazac sie prawdziwe

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 27 lat, gdzieś pod Wawą
muszka19

muszka19

jeszcze się dobrze ruszać nie możesz a już chcesz się seksić!!!!!!!!!! wstrzymaj się trochę dla zdrowia i dla komfortu seksu!!!!!!!!!

18 muszka19 Kobieta, 22 lata, Katowice
karolinexxx

karolinexxx

to fakt, lepiej się wstrzymać niż jakby coś Ci się miało stać

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 29 lat, Karolkowo
Natalia Bator

Natalia Bator

Skoro nie masz częściowo czucia krocza i pośladków, proponuję wstrzymać się z seksem, a zasięgnąć konsultacji medycznej czy aby tak na pewno powinno być 2 tygodnie po operacji. Seks to w pewnym stopniu wysiłek fizyczny, który narazie musisz ograniczać

26 natalia-bator Kobieta, 27 lat, Lublin