Skocz do zawartości
Forum

Brak orgazmu


Gość salamija

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 22 lata nie ze mam orgazmu i to pewnie przez moja wine kiedys jak to powiedziec zaczelam sie sama doprowadzac do stanu orgazmu teraz jestem z meszczyzna ktorego bardzo kocham i nie mam orgazmu jest mi zawsze przykro kiedy on juz konczy bo ja nie moge z nim przezyc tego co pomaga zasnac szczesliwie;))) :((( co zrobic zebym znowu miala orgazm podczasz wspozycia z partnerem.NIE MAM POJECIA ;(( prosze o pomoc ale konkretne odpowiedzi nie potrzebuje komentarzy ktore nie pomagaja tylko denerwuja,Dziekuje

Odnośnik do komentarza

Zdarza się, że kobiety mają trudności w osiągnięciu orgazmu pochwowego, łatwiej im osiągnąć orgazm poprzez stymulację łechtaczki. To nie jest nic dziwnego, ani żadna choroba, w praktyce niewiele kobiet ma orgazm przez sam stosunek, tak samo jak niewiele kobiet ma orgazm przez stymulację sutków. Możesz spróbować współżyć w różnych pozycjach i znaleźć tą najodpowiedniejszą dla siebie, bądź też znaleźć sławny punkt G.

Odnośnik do komentarza
Gość cokolwiekx

Od pół roku współżyje z moim chłopakiem. Kochamy się bez prezerwatyw. Przez ten czas ani razu nie dostałam orgazmu. Mamy gre wstępną, pieszczoty, całusy, urozmaicanie pozycji... i nic.. Mój chłopak dochodzi za każdym razem, ja niestety nie :/ Nie mam pojęcia co może być ze mną nie tak. Czasami zdaża się, że mam ciarki, lub czuję przyjemność dosłownie przez moment przy bardzo głębokiej penetracji. Seks nie daje mi praktycznie w ogóle przyjemności. Zdaża się nawet, że czuję się jakbym nie miała penisa w pochwie... co robić? jak temu zaradzić? bardzo chciałabym zadowolić mojego chłopaka moim orgazmem, ponieważ bardzo się stara, ale nic to nie daje.

Odnośnik do komentarza

WIESZ PROBLEM MOŻE BYĆ TAKI ZE STOSUNEK TRWA ZBYT KRÓTKO DLA CIEBIE ALBO MA ZBYT MAŁEGO PENISA...WIELE MOZE BYĆ PRZYCZYN MIAŁEM TROCHE PARTNEREK W ŻYCIU MNIE TO SIE NIE ZDAŻAŁO BO MOJE PARTNERKI RACZEJ STWIERDZAŁY ZE JUZ IM WYSTARCZY GDY JA BYŁEM NIE ZASPOKOJONY... TO RÓZNIE BYWA I ZALEŻY ILE MASZ LAT I JAK CI SIE TERAZ ZYCIE UKŁADA...POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Gość ola0098717

Witam, mam problem.
Uprawiamy seks z moim chłopakiem od 2 miesięcy. Robimy to bardzo często, gdyż oboje to bardzo lubimy, ale problem jest w tym, że ja nigdy jeszcze nie mialam orgazmu, to moj pierwszy partner. Próbowalismy wielu pozycji i nadal nic. Miewałam sytuacje gdy była nadzwyczaj dobrze, mialam nadzieje, ze to juz ten moment, gdy w momencie kulminacyjnym dosłownie wszystko przeszło, tak przeszło, tak po prostu. Dodam ze podczas pierwszych pieszczot ( seks oralny) równiez myslalam ze juz dochodzę, ale przeszkodzono nam. Zastanawiam sie dlatego, czy moze po rpostu mam jakąś blokadę z tego powodu, czy cos jest ze mną nie tak ?

Odnośnik do komentarza

Pamietam , tak samo bylo ze mna. ja wspolzylam ze swoim chlopakiem ponad rok. i przez ten rok mialam raz orgazm pochwowy i orgazm lefhtaczkowy tylko przy seksie oralnym. jak sie kochalismy to doslownie szalalam z przyjemnosci, ale orgazmu nie mialam. dodatkowo, jezeli kogos uslyszalam w mieszkaniu, albo ktos zadzwonil w czasie seksu oralnego to doslownie mi przechodzilo. musielismy byc sami. wszystko mi przeszkadzalo. przede wszystkim nie mysl o tym ze musisz dojsc. to musi przyjs samo. musisz sie zrelaksowac i myslec o tym co jest teraz. :) milych szalenstw :)

Odnośnik do komentarza

Skoro to Twój pierwszy partner, to nie ma się co dziwić, że nie masz orgazmu. To jest rzecz, której się trzeba po prostu uczyć, rzadko która kobieta ma go od razu, a nawet są takie, które nie mają go przez lata (i jest ich sporo). Spokojnie, nic na siłę i nie na szybko. Cieszcie się sobą, sprawdzajcie co jak na Was działa, a reszta przyjdzie sama.

Odnośnik do komentarza
Gość Felargona

Nie wiem co mam ze sobą zrobić :( Mam 29 lat, jestem mężatką, mam 2 dzieci z różnymi partnerami i wciąż nie mam pojęcia co to ten orgazm? Niby się podniecam przed stosunkiem, niby bywa przyjemnie w trakcie, ale to wszystko. Seks jest dla mnie normalną czynnością, raczej nie mam zahamowań, nic mnie nie boli. Może znacie jakiegoś dobrego specjalistę on line? Coraz częściej unikam zbliżeń, bo nie mają dla mnie żadnego sensu. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

ja mam 22lata , miałam już 2 partnerów z którymi współżyłam i 3 z którymi tylko były igraszki. z obecnym partnerem jestem już prawie 2lat uprawiamy seks zależy czasem 4 do 5 razy w tygodni a czasem 2 razy , jak jesteśmy zmęczeni to nawet nogi nie da się zarzucić:) i orgazmu u mnie nie było gdy współżyłam z facetami . ale to tez może wina tego że często sama sobie dogadzałam i tylko ja umiałam sobie zrobić dobrze . mój obecny facet jest kochany i szalony ale nie samolubny . chciał abym ja też miała przyjemność z seksu więc robiliśmy różne pozycje i mój partner robił mi masturbacje podczas gdy on już dochodził we mnie bardzo przyjemne i kiedyś odkryliśmy że gdy zaciskam szyjkę gdy jego penis jest we mnie mamy jeszcze większą z tego przyjemność i daje mu tą satysfakcje jak i sobie . grunt to się uczyć o sobie jak najwięcej i nie wstydzić się głupot ani rozmawiać co nam sprawia przyjemność a co nie . pozdrawiam życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość Krokus 5

Witam wszystkich mam 23 lata i jestem że swoim chłopakiem 2 lata. I jeszcze nie moge dojsc do orgazmu.Uprawiamy sex on robi mi placówkę, minety mi nie robił jeszcze chyba się wstydzi mi zrobić. Nie wiem czy zemna coś nie tak że nie mogę mieć orgazmu i nawet nie mam lachtaczkowego. On spokojnie dochodzi do orgazmu a ja jeszcze tego nie przeżyłam co zemna źle. Proszę o odpowiedź. Pozdro

Odnośnik do komentarza

Mam ostatnio problemy z orgazmem, Czuję silną przyjemność, ale nie odczuwam orgazmu fizycznie lub odwrotnie. Czuję skurcze mięśni lub rozluźnienie, ale nie odczuwam przyjemności. Na początku naszych stosunków odczuwałam orgazm i nie było problemu z nim. Ale od jakiegoś miesiąca nie umiem uzyskać orgazmu, tak jakbym już czuła że jest blisko i nagle znika wszystko. Nie umiem temu zaradzić... mimo to potrafię uzyskać orgazm poprzez "minetke". Ale osobiście wole tą przyjemność czerpać wraz z partnerem. Próbowaliśmy zmiany pozycji ..., innej "gry wstępnej" ale bez zmian. Prosiłabym o pomoc...

Odnośnik do komentarza

W seksie z partnerem eksperymentuje się tak aby osiągnąć satysfakcję . Tych prób jest niezliczona ilość jak i powodów do tego . Stosunek z prezerwatywą , pobudzanie łechtaczki podczas , zmiany pozycji ( np. na nim ale widząc swoje ciało , czyli odwrotnie ) , uciskanie jego członka ( co powoduje jego powiększenie ) , podrażnianie tzw. słoneczka(drugiej dziurki ), i mnóstwo innych . Rozmowa z partnerem jest może najważniejsza , może on się nie stara lub robi to zbyt delikatnie , za wolno lub za szybko . Podczas masturbacji uruchamiałaś wyobraźnię a teraz nie , no i nieszczęsny punkt G to skromne rady ...aby dać rady !

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim. Mam problem, bo jezeli kocham sie z moim chlopakiem juz prawie 2 lata i nie mam orgazmu, a chciala bym go wkoncu przeżyć to co mamy zrobić? Czuje momętami, że już dochodze ale to za momęt mija. Nie wiem czy to cos jest ze mna nie tak.! On za każdym razem dochodzi, a dalej nie moge.. Dziekuje wszystkim tym, któży mi pomogą. Pozdrawiam:>

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...