Skocz do zawartości
Forum

czy możliwy stosunek płciowy?


coola

Rekomendowane odpowiedzi

Z piątku na sobotę byłam na imprezie. Trochę za dużo wypiłam i koleżanka podprowadziła mnie do domu. Dalej szłam sama tylko dokładnie nie pamiętam tego powrotu. Wiem że gdzieś sie potknęłam i przewróciłam. I właśnie dalej nie pamiętam co było. Ale dotarłam do domu cała. Wszystkie ubrania miałam nie byłam rozebrana ani nic, Nic mnie nie bolało, ani podbrzusze ani pochwa na majtkach też nic nie miałam. Czy wtedy mógłby mnie ktoś wykorzystać ? Strasznie sie przestraszyłam, proszę o porade.

Odnośnik do komentarza

Samotnie wracająca do domu młoda, atrakcyjna kobieta, nie do końca świadoma co się dzieje wokół, bo zbyt dużo wypiła, to łatwy łup dla mężczyzn. Pytasz, czy mogło do czegoś dojść w czasie Twojego powrotu do domu po suto zakrapianej imprezie. Tego nie wiem, ale wierzę, że nikt Cię nie skrzywdził. Jeśli nie jesteś pewna, zawsze możesz udać się do lekarza ginekologa i zapytać, czy wszystko jest w porządku. Pamiętaj jednak o swoim bezpieczeństwie i staraj się ograniczyć spożycie alkoholu, żeby nie wystawiać się na niepotrzebne ryzyko wykorzystania seksualnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...