Skocz do zawartości
Forum

Czy zgodzić się na seks?


Gość Pokrzywdzony35

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pokrzywdzony35

witajcie
Mam pytanie.
Moja żona rzuciła mi propozycję żebyśmy znaleźli panią do łóżkowych zabaw. Żona bardzo chce spróbować z kobietą. Nie ukrywam że chętnie na to bym popatrzył. Problem jest taki że nie wiem czy pozwolić na seks mojej żony z kobietą. Bardzo chciałbym zaspokoić jej potrzebę i spełnić tą fantazje.
Zgodzić się czy nie?

Odnośnik do komentarza
Gość Pokrzywdzony 35

aleś mi doradziła, owczarek szczepił się z żoną, i nie było innego wyjścia, jak wezwać Pogotowie Ratunkowe, kiedy to lekarz dał żonie zastrzyk zwiotczający mięśnie pochwy, a pies się uwolnił i przestał wyć na całą klatkę mieszkalną. Pod blokiem było też dużo gapiów i się wreszcie rozeszli.

Odnośnik do komentarza

Moja żona rzuciła mi propozycję żebyśmy znaleźli panią do łóżkowych zabaw. Żona bardzo chce spróbować z kobietą. Nie ukrywam że chętnie na to bym popatrzył. Problem jest taki że nie wiem czy pozwolić na seks mojej żony z kobietą. Bardzo chciałbym zaspokoić jej potrzebę i spełnić tą fantazje.
Zgodzić się czy nie?

Wszystko zależy od Waszej otwartości na różne doświadczenia seksualne i pewnej "liberalności", jeśli chodzi o sprawy łóżkowe. Jeśli każde z Was chce spróbować, to przedyskutujcie jeszcze raz sprawę, co jest dopuszczalne, a co nie, gdzie są granice, jak dokładnie wygląda fantazja żony. Czy to ona ma być główną odbiorczynią doznań w kontakcie z kobietą, a Ty jedynie biernym obserwatorem, czy Ty również możesz brać aktywny udział w zbliżeniach zarówno z żoną, jak i "Waszą partnerką"? Najważniejsze, by nie robić niczego wbrew sobie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...