Skocz do zawartości
Forum

Moja potrzeba


Gość Damian198700

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian198700

Jestem 30letnim mezczyzna w zyciu nie mialem wiele dziewczyn .zadnej nie odwazylem sie wyznac obecnie szukam kogos na stale.nie wiem jak to nazwac ale mam pewna wewnetrzna potrzebe takze seksualna.chcialbym aby kobieta mnie pozwalala w domu czasem byc 6latkiem. Aby to ona czasem mnie nakarmila . wykapala poglaskala mowila zdrobniale i traktowala jak przedszkolaka nawet chcialbym w ubrania z tego wieku wejsc byloby to urozmaicenie seksu i czasem przyjemnosc miedzy Nami jestem dojrzalym czlowiekiem odpowiedzialnym i nie na poziomie 6latka ale to moja potrzeba wracac do dzieciecych lat ...kiedy sie mna mama opiekowala...nie interesuja mnie dzieci jako partner ktore bardzo kocham i sam chce miec 2 a moja partnerka dla ktorej ja bede 6latkiem...odkrylem to w wieku dojrzewania kiedy bedac w szpitalu w niemoznosci z powodu choroby pielegniarka po kapieli obcinala mi paznokcie ...zawsze to lubilem opieke nade mna reagowal moj organizm zawsze wtedy ochota na seks i silnym podnieceniem jest to silny bodziedz ktory daje mi ogromna przyjemnosc i pelne zaspokojenie mnie jako mezczyzny...po za tym zyje jak kazdy pracuje robie zakupy czy jest mozlowe abym znalazl kobiete ktora mnie pokocha przeciez o tym nikt nie musi wiedziec nawet nasi rodzice czy dzieci jestem porzadnym wrazliwym czlowiekiem ktory chce w pelni byc soba i miec choc czasem seks o jakim marze a boje sie uznania za nienormalnego czy zboka pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...