Skocz do zawartości
Forum

Intymny problem


Wstydliwy24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 24 lata i mieszkam w Anglii. Mam mały problem. Na " brzegach " mojego napletka od dłuższego czasu mam białe kropeczki. Niestety czytałem na temat grzybicy penisa i niektóre objawy pasują.. sęk w tym, że nie wszystkie. Nie mam problemu z oddawaniem moczu lub nie boli mnie skórka przy ściąganiu jej a to również są objawy grzybicy. Nie mam jak się dostać do lekarza ponieważ mieszkam za granicą a wstydzę się z kimkolwiek o tym porozmawiać dlatego pisze tutaj.. nie wiem co mam zrobić, bardzo proszę o pomoc.. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość kora dębu

kup w aptece korę dębu, zrób napar, dodaj azulan, i letnim roztworze mocz penisa. Dodatkowo wal do sauny suchej i w temperaturze sauny >120 st. C wyparzaj penisa przy ściągniętym napletku. Po saunie weź prysznic, po wysuszeniu penisa nałóż na główkę krem do twarzy.
Pij soki Gersona i rób lewatywę z kawy dla oczyszczenia organizmu.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzybica siurka

wpisz w guglarkę: krem do leczenia grzybicy skóry a pokażą Ci się kremy w różnych cenach. Krem działa miejscowo i natychmiast, więc jest lepszy jest od tabletek. Zresztą wpisz: tabletki do leczenia grzybicy, to tabletkami dobijesz grzybicę.
Tylko nie odpisz, że tak mało zarabiasz, że nie stać Cię na aptekę, albo, że do apteki masz 100km

Odnośnik do komentarza

mieszkam w Londynie, mam i krem i tabletki. Mogę Ci odstąpić nawet jutro, ale warunek: po wyleczeniu odrobisz w naturze, i drugi warunek: musisz wytrzymać z wytryskiem 11 minut, aż ja osiągnę orgazm. Podaj nr komórki, to umówimy się. Nara.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...