Skocz do zawartości
Forum

Czy jest szansa?


Kiniaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Po dopochwowym stosunku z partnerką z użyciem prezerwatywy "extra safe" w jej dni nie płodne (na ok. tydzień przed początkiem miesiączki, skończyłem w środku) leżeliśmy na łóżku i po ok. 15 minutach zauważyliśmy obok jej waginy biały, bezzapachowy, bardzo gęsty, zbity w grudki śluz. Jak się okazało, był on również w środku pochwy. Nie wiemy czy to moja sperma, czy jej śluz. Przemyliśmy pochwę, ale po upływie pół godziny białe drobinki nadal były w niej obecne. W czasie stosunku nie czułem wylewu nasienia poza prezerwatywę, którą zresztą starannie potem obejrzeliśmy i nie zauważyliśmy przecieków ani uszkodzeń. Podsumowując, nie mam pojęcia, w ajki sposób moja sperma miałaby tam się dostać Czy jest ryzyko ciązy? Co robić? Czy to śluz, czy sperma?

Odnośnik do komentarza

Wiedzą nie grzeszycie!!! 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni bankowo niepłodne, pod warunkiem regularnego cyklu!!! Więc po jaki ch*j używałeś prezerwatywy?
Dziewczyna ma grzybicę pochwy, niech wali do gina!!!!!
Do momentu wyleczenia z grzybicy nie pchaj siurka ani gołego ani w gumie do jej cipki, bo się zarazisz, kumasz ?
Na wszelki wypadek w dniach niepłodnych warto włożyć do pochwy globulkę Oval Patentex i kopulować na golasa, a dniach płodnych dodatkowo założyć prezerwatywę. Dni płodnych jest stosunkowo mało; od środka owulacji po 2 każdą stronę, więc dla świętego spokoju w tych dniach unikać kopulacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...