Skocz do zawartości
Forum

Kompleks na punkcie penisa


Gość Załamanyy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Załamanyy

Dobry wieczór.Chciałb zaczerpnąć porady co do wielkości mojego penisa.
W spoczynku ma on 10-11 cm długości i 9.5 cm obwodu.
Zaś we wzwodzie ma 16 cm długości i 11.5 cm obwodu po środku prącia oraz 12.2 cm przy samej nasadzie.NIe wiem dlaczego ale od kiedy pamiętam mam na tym punkcie strasznego hopla..wydaje mi się że jest po prostu mały.Czy dziewczyna mnie nie odrzuci ani nie wyśmieje?Nie wiem może to tylko moje urojenia?Bardzo proszę o obiektywną odpowiedź co do mojego problemu.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość doktórkaa

~Załamanyy
Pani Doktor bardziej chodziło mi o grubość penisa

Dziecko, zapewne chodzi Ci o wyzwolenie orgazmu dziewczynie, czy chwalenie się wielkością siurka pod prysznicem w przedszkolu & piaskownicy? Jeśli o to pierwsze, to wiedz, że dziewczęca łechtaczka, dzięki której dziewczyna doznaje przyjemnego orgazmu leży parę cm poniżej spojenia łonowego i wystarczy penis wielkości i grubości palca serdecznego, byleby stał minimum 10 minut, zanim sflaczeje po wytrysku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Pewnie jesteś małym grubaskiem z IQ imbecyla, dziewczyny plują na Ciebie i myślisz, że wielkością ch*ja nadrobisz braki w aparycji i ogładzie. Jest to błędne marzenie. Nadrobić braki możesz jedynie na siłowni, szkole, basenie, stoku narciarskim, bibliotece. Rób jak radzę, i dupy nie zawracaj. Nara.

Odnośnik do komentarza

~Do cwela
Jakiś jebany cwel sie podszywa..zdychaj ze starymi psie!

Chłopie, nie wyzywaj ludzi jak burak, bo Cię Admin zbanuje. Lepiej zabezpiecz nick hasłem. Poza tym smędzisz jakbyś był kaleką z małym siurkiem, a zdjęcia temu przeczą. A może to zdjęcia kolegi z klasy?

Odnośnik do komentarza

ten Załamanyy ciurkiem zakłada nowe tematy o swoim penisie, i w którymś z nich wkleił kilka zdjęć penisa niby swojego, dlatego wspomniałam o zdjęciach kolegi.
Biedakowi marzy się wielki penis, ale nie wie, że wielki nie jest równoznaczne ze sprawny.

Odnośnik do komentarza

dalej chłopcze nie zabezpieczyłeś nicka hasłem, i ch*j wie czyj to kutas. A odpowiadając, to faktycznie jest za cienki, zatem musisz poćwiczyć, czyli masturbować się wg zasad kulturystycznych na masę mięśniową. Poszukaj postów mówiących o seksie szczurów laboratoryjnych i wyciągnij wnioski.

Odnośnik do komentarza

a ile kropel spermy ci wycieka/wysącza się podczas walenia konia? Węszę, że 3 krople, buaaahhaaa. Drogi młody, nieopierzony buraku, u normalnego mężczyzny spermy tryska minimum 5 ml na odległość 80 cm, więc z czym Ty do dziewczyny? Wielki penis bez obfitego wytrysku, to ch*j nie ch*j, kumasz?

Odnośnik do komentarza
Gość no wreszcie

burak się zawstydził swoją nieudolnością i zamilkł tu na forum, ale gdzieś w koncie pewnie wali konia, czyli ćwiczy, by uniknąć wyśmiania przez dziewczynę.
Kofany buraku, przed masturbacją musisz umyć łapy i siurka i użyć lubrykanta by nie zatrzeć ch*ja; po wytrysku też. No, jak ci jakaś da, to przed kopulacją też. Dziewczynę też pogoń do umycia cipki przed i po.

Odnośnik do komentarza

~Do debili
Bo po co pisać z debilami ?To Wy jesteście idiotami bo wypisujecie jakieś idiokracstwa..

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Brawo, widzę, że znasz powiedzenie: uderz w stół a nożyce się odezwą, buuuaaaahhhaaa. Skoroś taki nieidiokrata, to podaj ile czasu kopulujesz zanim się spuścisz, i na jaką odległość lejesz spermą, ale podczas walenia konia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...