Skocz do zawartości
Forum

Napletek - czy wszystko OK?


kuba90rrr

Rekomendowane odpowiedzi

kuba90rrr
Wiem co to napletek. Pod zoledziem napletek jest taki zgrubiony i o to pytam. Nie mogę go tak jakby rozwinąć do końca

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
to zgrubienie i brak możliwości naciągnięcia napletka na główkę, to załupek. Załupek ściskając żołądź może hamować dopływ krwi i penis może ulec martwicy!!! W związku z tym, jeżeli nie uda Ci się naciągać systematycznie napletka na żołądź, np. podczas walenia konia, to musisz dać się obrzezać, albo obetną Ci siurka i wstawią kranik tylko do siusiania..
Notabene załupek to kalectwo gorsze od stulejki!!!!!!

Odnośnik do komentarza

posmaruj żołądź oliwką, wymocz penisa w ciepłej wodzie aż się skurczy, i wtedy powinno ci się udać naciągnąć skórę na główkę. Jak tylko zaskoczy, to wal konia aż do wytrysku, i tak kilka razy dziennie, aż głupi ch*j nauczy się kultury.

Odnośnik do komentarza
Gość kuba90 rrr

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać. A ja już rosnę 27. wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać.
Miałam kochanka ulubionego, który przynosił róży ukochany kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on mocno chwycił za me kolana i szepnął w ucho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objęciach, bo wtedy nie bolało nic.
A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

kuba90rrr
serio nie chodzi o to. czy ja wiem czy wielki? z tego co czytalem to normalnych rozmarow 16cm. jesli twierdzicie ze wszystko OK z nim to super, przestane sie martwic

jeszcze udowodnić filmikiem, że lejesz spermą na 70 cm, bo taki wytrysk jest dopiero oznaką sprawności seksualnej, kumasz? Do której klasy gimnazyjum chodzisz, bo robisz błędy, a takiemu nieukowi żasna wykształcona laska dupy nie da, więc na ch*j Ci wielki ch*j?

Odnośnik do komentarza

ja miałam takiego buraka z podobnym penisem, i na mojej dupie zemdlał. Siara jak cholera, bo musiałam wezwać pogotowie. Lekarz uświadomił buraka, że wielki penis by stanąć zabiera krew mózgowi, stąd omdlenie, że wielkim ch*jem nie ma co się jarać.

Odnośnik do komentarza

Chłopak ma problem i się pyta po prostu czy coś jest nie tak. A co do twojego problemu, to wydaje mi się że patrząc po zdjęciach i po opisie że masz za krótkie wędzidełko(napletek powinien schodzić jeszcze dalej bez jakichkolwiek powikłań). Lepiej iść z tym do urologa, żeby ci się nie zerwało. Z tego co wiem to taki zabieg trwa tylko chwilę.

Odnośnik do komentarza

~rrrrrr
Ludzie, jesteście takimi kretynami że szkoda gadać. Chłopak ma problem i się pyta po prostu czy coś jest nie tak. A co do twojego problemu, to wydaje mi się że patrząc po zdjęciach i po opisie że masz za krótkie wędzidełko(napletek powinien schodzić jeszcze dalej bez jakichkolwiek powikłań). Lepiej iść z tym do urologa, żeby ci się nie zerwało. Z tego co wiem to taki zabieg trwa tylko chwilę.

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Niedrogi znawco, to nie wędzidło dla konia, tylko załupek, który może spowodować martwicę ch*ja. Załupek nadaje się tylko do obrzezania/okaleczenia!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...