Skocz do zawartości
Forum

Wytrysk przy napinaniu mięśni nóg


Gość brzoza90

Rekomendowane odpowiedzi

Moim problemem jest to, że osiągam wytrysk jedynie przy napinaniu mięśni nóg i ich wyprostowaniu. Dzieje się tak zarówno podczas seksu jak i masturbacji. Problemem przy normalnym współżyciu jest słaba erekcja. Korzystam z suplementów diety i innych środków wspomagających, jest poprawa, ale wciąż niewystarczająca. Potrafię dojść jedynie w pozycji na jeźdźca. Szukałem w internecie, kilka osób sygnalizowało takie problemy, ale najczęściej nie były one komentowane. Byłem u lekarzy urologów i seksuologów, jednak poza wykonaniem badań hormonów, usg pewnej części ciała i przepisaniem leków nie rozwiązali oni mojego problemu. Nie wiem co mam z sobą robić.

Odnośnik do komentarza

Taka pozycja nóg utrudnia odpływanie krwi z penisa. Zdrowy facet takie objawy może wywołać u siebie solidną dawką wódki ;) .

Większość problemów z wzwodem jest z przyczyn psychologicznych. Co zalecam tobie (a w zasadzie co sam bym zrobił na twoim miejscu):
- zdrowiej jeść,
- mniej pić/palić,
- więcej ćwiczyć (choćby jeździć na rowerze),
- mniej się martwić,
- odstawić seks (i masturbację) na 1-3 tygodnie.

Gdy często uprawiasz seks to twój organizm może zwyczajnie nie nadążać z "uzupełnianiem braków" hormonów itp. Dlatego warto zrobić sobie dłuższą przerwę ;) . Używki dodatkowo męczą organizm. Ćwiczenia poprawią ci kondycję. A zdrowe jedzenie cię odżywi w prawidłowy sposób. I ostatnie oraz najtrudniejsze czyli myślenie. Jeśli będziesz myślał że masz zepsutego penisa to on taki będzie, nie martw się - jeśli faktycznie masz organ sprawny (a przecież masz bo generalnie działa) to ta droga dużo ci pomoże.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Ja już ten problem mam dłuższy czas. Jest to okres kilku miesięcy. Stosując różnego rodzaju wspomagacze potencji mogę kochać się w innych pozycjach, ale odczuwam co innego niż w pozycji na jeźdźca i nie mogę mieć wytrysku.
Dobrze trafiłeś z tym, że jestem troszkę przy kości. Aż tak dużej nadwagi nie mam, ale dołuje się tym, że inni faceci nawet otyli takich problemów nie mają, a padło na mnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...