Skocz do zawartości
Forum

Metody antykoncepcji. Pomocy


Gość Kasia2244

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia2244

Jakie metody polecacie? Takie jednorazowe najlepiej?

Mam taki problem,że brałam tabletki ostatnie 3 lata i przytyłam, miałam okropne zmiany nastroju i co najgorsze, problemy z zylami wiec musiałam natychmiast przestac.
Niestety jestem też uczulona na lateks, wiec prezerwatywy odpadają ( odpadają, bo z kolei mój partner jest dziwny i mając na sobie prezerwatywe od razu mu opada i nie ma jak uprawiać stosunku. Nawet gdy stawiałam mu warunek, że albo się nauczy ale zero seksu to widząc chęci jego penis nie współpracuje)

Przez to teraz mamy problem. On pracuje zagranicą, także widzimy się weekend w miesiącu, dlatego żadna wkładka czy implant na razie nie wchodzi w grę.

Czy te kremy plemnikobojcze czy globulki są skuteczne? Teraz trż kłopot bo nir wiem kiedy mam dni płodne, wiec boje się użyć samej globulki ( gdybym wiedziała kiedy mam dni płodne to mniejsze ryzyko zajścia w ciążę w dni nieplodne+ krem czy globulka.

Ale może macie jakieś inne metody, o których jeszcze nie słyszałam. W każdym razie POMOCY

Odnośnik do komentarza
Gość dni niepłodne

jest jeszcze metoda palpacyjno- wzrokowa: w dniach niepłodnych śluz pochwy jest lepki, gęsty i mętny., natomiast w dniach płodnych rzadki i przeźroczysty!!! W gęstym śluzie plemniki mają problem z poruszaniem się i giną, a w rzadkim pływają jak węgorze, sprytnie dążąc na randkę z jajeczkiem, by go zapłodnić.
Jest jeszcze metoda temperaturowa, ale info o niej musisz sama znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Gość dni niepłodne

cyt.:
...Teraz trż kłopot bo nir wiem kiedy mam dni płodne,....
odp.:
11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, pod warunkiem regularnego cyklu, braku stresu, choroby, zmiany klimatu.
Notabene, choroba opóźnia owulację, zmiana klimatu przyśpiesza!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...