Skocz do zawartości
Forum

Bardzo ważne pytanie


Gość Bezśilny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bezśilny

Dzień dobry.Zwracam sie następującym pytaniem.Otoż niepokoi mnie obwód mojego członka podczas wzwodu.W opadzie ma on 9.5-10 cm obwodu zaś we wzwodzie 11.5 cm.A więc mało się powiększa.Moje pytanie brzmi czy to wina słabej erekcji?i czy rzucenie palenia mogłoby poprawić tą sytuacje?Jest to dla mnie bardzo ważne..ponieważ popadłem już w depresję z tego powodu ;/ bardzo proszę o odpowiedź!Pozdrawiam!Dodam ze zacząłem palić papierosy w wieku 15 lat teraz mam 25.. na długość moge nie narzekać bo wynosi 16 cm.

Odnośnik do komentarza
Gość Bezsilny

Dzień dobry.Zwracam się następującym pytaniem. Otóż niepokoi mnie obwód mojego członka podczas wzwodu.W opadzie ma on 4 cm obwodu zaś we wzwodzie 5 cm.A więc mało się powiększa Moje pytanie brzmi: czy to wina słabej erekcji?i czy rzucenie palenia mogłoby poprawić tę sytuacje?Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ popadłem już w depresję maniakalną z tego powodu. Bardzo proszę o odpowiedź! Pozdrawiam! Dodam, że zacząłem palić i pić w wieku 10 lat, a teraz mam 15.. Na długość mogę nie narzekać bo wynosi 7 cm.

Odnośnik do komentarza

~Do cfela
Jakiś pierdolony śmieć sie potszyszywa. rzebyś zdehł jebana kórwo!

Czemu głupku się złościsz? Za chamski język za karę Admin może Cię zbanować, więc uważaj.
Kulturalniej będzie jak zabezpieczysz nick hasłem, kumasz ćwoku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...