Skocz do zawartości
Forum

ciaza tuz przed okresem?


Gość abbc

Rekomendowane odpowiedzi

wspolzylam i pekla prezerwatywa- partner jednak nie doszedl. za ok 2 godziny dostalam chyba okresu (wtedy mi wypadal- 28 dzien cyklu- trwal ok 4-5 dni. )(cykle mam dosc regularne 28 +/- 2 dni) . Mija 29 dzien cyklu a miesiaczki nie ma. Czuje kłucie w brzuchu dosc nisko i lekkie bole brzucha( chyba,ze mam juz urojenia). Robilam dzis test i wyszedl negatywny. Wystepuje mozliwosc ciązy? Do tej pory mysłalam,ze czas tuż przed okresem jest bezpłodny.

Odnośnik do komentarza
Gość z reguły

11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, gdyż tyle czasu wymaga złuszczanie się śluzówki macicy w której nie zalęgła się ciąża. No, i ta złuszczona śluzówka z krwią wydalana jest przez kilka dni na zewnątrz; i to nazywa się menstruacją/miesiączką/okresem.

Odnośnik do komentarza

~abbc
"z reguły " Chodzilo Ci o to,że OD 11 dnia przed miasiaczką są dni niepłodne ? Czy o coś innego ?

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Przecież pisze jak krowie na rowie, że 11 dni przed spodziewaną miesiączką to dni niepłodne, pod warunkiem braku nadprogramowej owulacji lub przesunięcia owulacji spowodowanej np. stresem czy chorobą. Choroba na ogół opóźnia jajeczkowanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...