Skocz do zawartości
Forum

Czy tak małym penisem zaspokoję kobietę?


Gość p...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat i mam taki problem otoz jestem prawiczkiem i chciałbym uprawiac seks ale mam obawy czy wszystko pojdzie dobrze zebym nie został wysmiany przez dziewczyne moj penis ma w spoczynku 5 cm a we wzwodzie 14 moje pytania polegaja na tym 1.Czy takim penisem zaspokoje dziewczyne? Dodam ze mam obawy ze to bedzie trwało tylko z 5 minut boje sie wysmiania przez dziewczyne mogłby mi ktos pomoc jakies rady?

Odnośnik do komentarza
Gość do głupka

rzygać się już chce od twojego zakładania od nowa debilnego tematu. Głupcze, najpierw potrenuj na kozie, jeżeli spuścisz się po 11 minutach, to zadowolisz też dziewczynę ale w podeszłym wieku, ktura jurz w cionżę nie zajdzie. Kumasz drogi i mały głupku? A do tej pory ćwicz "konia" by urósł do 18.

Odnośnik do komentarza

Możesz być spokojny, jeśli chodzi o rozmiary Twojego przyrodzenia. Oprócz wielkości penisa liczy się również technika. Jesteś młodym mężczyzną, więc Twój organizm jeszcze się rozwija. Twoje obawy przed pierwszym stosunkiem są uzasadnione. Zawsze boimy się tego, co jest nowe i nieznane. Pamiętaj jednak, że za dziewczyną, która by Cię wyśmiała z powodu długości Twojego penisa, czy tego, że coś nie udało się podczas "pierwszego razu", nie warto płakać...

Odnośnik do komentarza
Gość do głupka

łechtaczka dziewczyny/kobiety, dzięki której osiąga ona orgazm, leży parę cm poniżej spojenia łonowego, zatem wystarczy siurek 5cm, byleby nie sflaczał/ejakulował przed 10-cioma minutami.
A jak już strzelisz spermą za szybko, to dokończ palcem. Dokończ, czyli pocieraj delikatnie łechtaczkę , ale czystym palcem i naoliwionym, by nie zatrzeć cipki i nie narobić ranek.
Najlepiej, zabezpieczcie się na 2 sposoby jednocześnie: globułka Oval Patentex i dzień niepłodny, wtedy możesz spuścić się do środka, baz obawy o ciążę.

Odnośnik do komentarza

cyt.
Witam mam 17 lat i mam taki problem otoz jestem prawiczkiem i chciałbym uprawiac seks ale mam obawy czy wszystko pojdzie dobrze zebym nie został wysmiany przez dziewczyne moj penis ma w spoczynku 5 cm

odp.
Najbardziej nadajesz się do uprawy buraków, może akurat wyhodujesz "buraka" mondżejszego ot ciebie, haa?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...