Skocz do zawartości
Forum

Proszę o odpowiedź


Gość Zaniepokojony234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość odpowiedź

dziewczynie, to za chuja pana nie dogodzisz, bo ją rozwalisz, ale Janowie jest taka roczna klaczka, tam masz szansę. Wyślij fotkę jak ją dosiadasz. NN
PS: ponieważ powtarzasz problem przez kilka miesięcy, to pewnie od walenia konia masz już żylaki, cio stary pryku?

Odnośnik do komentarza
Gość niedebil

~Zaniepokojony234
Pytam poważnie i w zamian oczekuję poważnych odpowiedzi a nie trollowania..co świadczy tylko i wyłącznie o debilach.

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Namów dziewczyną na seks nocny, przy zgaszonym świetle. Kup wcześniej w slsszopie dildo o rozmiarach: l=16cm fi=-4cm, przypnij se do pasa, rozpal ją palcem, no i jak już zacznie kwilić: wejdź we mnie, bo nie mogę wytrzymać, wchodzisz dildem i rżniesz aż iskry lecą. Swojego małego siurka taśmą klejącą przywiązujesz do brzucha, by ci nie przeszkadzał.

Odnośnik do komentarza
Gość Jebane pedały

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać. A ja już rosnę 14-stą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać.
Miałam kochanka ulubionego, który przynosił róży ukochany kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on mocno chwycił za me kolana i szepnął w ucho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objęciach, bo wtedy nie bolało nic.
A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...