Skocz do zawartości
Forum

seks oralny z prostytutką


Gość robbort

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w ubiegłym tygodniu odbyłem seks oralny z przydrożną prostytutką. Najpierw założyła mi prezerwatywę, przez prezerwatywę wykonała seks oralny. Później po zdjęciu prezerwatywy dotykała mojego penisa swoją dłonią. Jaka jest szansa zarażenia HIV lub innymi chorobami w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza

Prostytutka wyglądała na zdrową, brak widocznych zmian skórnych ani uszkodzeń skóry. Płynów ustrojowych na jej rękach też nie zauważyłem. Guma wyglądała na całą. Czy powinienem wykonać w takiej sytuacji test na HIV?

Odnośnik do komentarza
Gość misjonarz

~misjonarka
czy to prostytutka czy normalna kobieta jaj mozecie brac to co jest do seksu trzymac w buzi,skad wy to macie takie nawyki,obrzydliwe.a wy chlopy jak na to pozwalacie,tragedia!!!!!!!!!!!!!

Moja droga, branie do buzi penisa czy lizanie cipki to jeszcze nic takiego, bo przeważnie są czyste i zdrowe, ale lizać dupę/odbyt, to jest coś nie tylko obrzydliwego, śmierdzącego ale przede wszystkim szkodliwego dla zdrowia, bo można zarazić się wirusem brodawczaka, który tam bytuje u każdego, czyli i chorego i zdrowego.
Na wirusa brodawczaka nie ma szczepionki, co grozi wyglądem jak małpa, obrośnięciem brodawkami na twarzy!!!!. Wycinanie nic nie daje, bo odrastają, i z biegiem czasu rakowacieją. A rak, to pewna śmierć w bólach rakowych.

Odnośnik do komentarza

to co lepiej pozwolić dziewczynie wziąć siusiaka do buzi. czy ja mogę przynajmniej wiedzieć kto wymyślił w ogóle takie coś jak branie siusiaka do buzi przez dziewczynę przy seksie oralnym.

moje zdanie jest takie na temat seksu oralnego
jak decydujecie się na branie siusiaka do buzi to poniżacie same siebie i tyle w całym tym temacie seksu oralnego. ja się nigdy na takie coś nie zgodze

Odnośnik do komentarza

W odniesieniu do wcześniejszych komentarzy, wiem że zachowałem się jak świnia i żałuję tego bardzo. Ale w tym wątku pytam nie o moralną ocenę, tylko o to, czy mam po opisanej na początku wątku sytuacji powody do niepokoju pod względem ryzyka zdrowia fizycznego.

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

~robbort
W odniesieniu do wcześniejszych komentarzy, wiem że zachowałem się jak świnia i żałuję tego bardzo. Ale w tym wątku pytam nie o moralną ocenę, tylko o to, czy mam po opisanej na początku wątku sytuacji powody do niepokoju pod względem ryzyka zdrowia fizycznego.

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
musiałbyś mieć zranioną skórę/śluzówkę, by wirus dostał się do krwi twojej. Jeśli żadnej ranki nie miałeś, w dodatku była guma, to ryzyko znikome. Choć HIVem można się ponoć zarazić poprzez całowanie i ślinę.

Mam nadzieję, że wyleczyłeś się już z owej dewiacji raz na zawsze. Na wszelki wypadek zrób test na HIVa.

Odnośnik do komentarza
Gość do adwersarza

~nieudacznicy
skąd normalni ludzie z widoku,
a takie dziwactwa robicie seks oralny ,analny i JESZCZE MAŁO TEGO CZERPIECIE Z TEGO RADOść I UWAżACIE, żE TO NORMALNE??????????????????????

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Nie wiem jakiej płci jesteś, ale odpowiem Ci:
" tonący", czyli osobnik pozbawiony orgazmu normalnego, łapie się nawet brzytwy!!!!!. W związku z tym, tacy nieszczęśliwi dewianci łapią się śmierdzącego anala i analorala/lizania dupy, bez wzgl. na straty zdrowotne..

Odnośnik do komentarza

Zamów w Internecie test HIV taki do wykonania z kropli krwi. W tym konkretnym przypadku pewnie nic Ci nie grozi, ale jeśli korzystasz z takich usług to testy są wręcz niezbędne. A przecież nie będziesz chodzić co miesiąc do laboratorium...

Odnośnik do komentarza
Gość pocieszenie

~do nieudacznkków
Higiena i wierność w przypadku anala i orala nie ma nic do rzeczy, gdyż brodawczak ma to w, za przeproszeniem, dupie!!! Ponieważ nie ma jeszcze szczepionki, to takich dewiantów czeka śmierdząca śmierć, niestety.

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
No, wirus nie od razu powoduje AIDS, można trochę "poży", i nie wiedząc o tym być nosicielem i zarażać innych!!!!. To "życie", to wygląd małpy porośniętej na twarzy i ciele brązowymi brodawkami. Zatem, życzę owocnego anala i orala, buuuaaaahhhaaa

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna wyglądała na całkiem zdrową, chociaz nie wiem czy mogła mieć HIV lub inne paskudztwa. Jaka jest szansa, że przy tego typu kontakcie z gumką i bez widocznych ran dojdzie do zakażenia? Czy jest to realnie prawdopodobne czy tylko hipotetycznie możliwe?

Odnośnik do komentarza
Gość do robborta

~robbort
Dziewczyna wyglądała na całkiem zdrową, chociaz nie wiem czy mogła mieć HIV lub inne paskudztwa. Jaka jest szansa, że przy tego typu kontakcie z gumką i bez widocznych ran dojdzie do zakażenia? Czy jest to realnie prawdopodobne czy tylko hipotetycznie możliwe?

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Chłopie, masz napisane wyżej jak krowie na rowie, że prawdopodobieństwo jest równe prawie zero. Czego jeszcze chcesz?. A jak już tak się boisz, coCii w niczym nie pomoże, bo szczepionki nie ma, to zrób test na HIVa, i będziesz wiedział, a tu na forum już nie marudź.

Odnośnik do komentarza
Gość darmowe jedzenie

~pocieszenie
~do nieudacznkków
Higiena i wierność w przypadku anala i orala nie ma nic do rzeczy, gdyż brodawczak ma to w, za przeproszeniem, dupie!!! Ponieważ nie ma jeszcze szczepionki, to takich dewiantów czeka śmierdząca śmierć, niestety.

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
No, wirus nie od razu powoduje AIDS, można trochę "poży", i nie wiedząc o tym być nosicielem i zarażać innych!!!!. To "życie", to wygląd małpy porośniętej na twarzy i ciele brązowymi brodawkami. Zatem, życzę owocnego anala i orala, buuuaaaahhhaaa


RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
W okresie głodu z owych brodawek/grzybów będziesz miał zupę grzybową i przez resztę życia z głodu nie umrzesz, bo grzyby odrastają. . Możesz zrobić odmianę grzybów na bardziej mięsiste, jeśli dasz gołego penisa do japy innej prostytutce/tirówce, takiej z A4.

Odnośnik do komentarza
Gość ale mądrala

~KIŁA
DRUGI RAZ WSADZ SOBIE W DRZWI ZAMIAST DO GEBY PROSTYTUTY.

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
po "drzwiach" miałbyś na ch*ju tylko siniaka, i po jaimś czasie by zniknął bez śladu.., Kiła jest wyleczalna antybiotykiem.
HIV niestety jest wirusem i działa na niego tylko szczepionka, a tej na razie brak.
Wpierdoliłeś się chłopie w bagno, z którego chyba nie wyjdziesz; i niech to będzie przestroga dla dewiantów analno-oralnych.

Odnośnik do komentarza
Gość dodatek dla

niekatola:
Wirus HIV wywołuje chorobę AIDS. Choroba AIDS manifestuje się rośnięciem rakowatego guza Kapossiego!!!!.
Wystarczy, niedrogi niekatolu, czy jeszcze coś więcej Ci napisać? Za Twój chamski wpis powinieneś walić na kolanach po bruku do pierwszego lepszego kościoła i odszczekać swój nietakt, by ominęła Cię zła karma, która wisi już w przestrzeni. I wcale nie żartuję.NN
PS: no, ułatwię ci skruchę, wybierz sobie kapliczkę przydrożną i godziny nocne, by katole nie pielgrzymowali z Tobą naznaczonym HIVem.

Odnośnik do komentarza
Gość do robborta

~robbort
tym którzy udzielili merytorycznej odpowiedzi na zadane na wstępie pytanie, tym którzy mnie umoralniają też dziękuję i proszę o duchowe wsparcie w dziele naprawy mojej duszy, a ciało mam nadzieję jest zdrowe

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Ależ proszę bardzo. Dopóki nie zrobisz testu nie kopuluj, nie całuj się z żadną kobietą czy mężczyzną, bo możesz być bezobjawowym nosicielem HIVa. Oby go nie było. Ostrzegaj innych, i nigdy nie używaj obraźliwego epitetu "katol"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość do niewiedzącego

~czyjaczegosniewiem
ciekawe na jakiej podstawie znawcy forumowi niewinnego orala w gumce wiążą z ryzykiem HIV? typowe ciemne katolstwo bez argumentów

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Już poznałeś wystarczającą wiedzę, czy jeszcze dalej będziesz głupa rżnął i obrażał ludzi brzydzących się analem, oralem i wszelką inną dewiacją?
Odszczekałeś swój nietakt? Poczytaj nt. złej karmy i zrób jak radzę.

Odnośnik do komentarza
Gość robbortt

Ależ proszę bardzo. Dopóki nie zrobisz testu nie kopuluj, nie całuj się z żadną kobietą czy mężczyzną, bo możesz być bezobjawowym nosicielem HIVa. Oby go nie było. Ostrzegaj innych, i nigdy nie używaj obraźliwego epitetu "katol"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na forum o HIV piszą, że szanse na zakażenie w tym przypadku były zerowe. Te praktyki trzeba odradzać, jednak wystarczyła chwila głupoty... A jaki wstyd... Szkoda mi też tej dziewczyny. O co Ci chodzi z tym 'katolem'?

Odnośnik do komentarza
Gość do robborta

~robbortt
Ależ proszę bardzo. Dopóki nie zrobisz testu nie kopuluj, nie całuj się z żadną kobietą czy mężczyzną, bo możesz być bezobjawowym nosicielem HIVa. Oby go nie było. Ostrzegaj innych, i nigdy nie używaj obraźliwego epitetu "katol"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na forum o HIV piszą, że szanse na zakażenie w tym przypadku były zerowe. Te praktyki trzeba odradzać, jednak wystarczyła chwila głupoty... A jaki wstyd... Szkoda mi też tej dziewczyny. O co Ci chodzi z tym 'katolem'?


SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
To nie do Ciebie, to do tego impertynenta "Niewiedzącego", który ludzi brzydzących się tą dewiacją nazywa "katolami"

Dla "Niewiedzącego" info nt. złej karmy:
cyt z netu:
Sprawdza się sprawdza. Mi się sprawdziło. Zostałam ukarana ale też ludzie, którzy zrobili mi lub tez innym jakiekolwiek zło, (nie będę się rozpisywać) zostali przez los okrutnie ukarani. Czasami trzeba czekać latami.....Logika mi mówi, że świat jest niesprawiedliwy, że wygrywają zawsze cwaniacy..jednak widząc co się stało z tzw cwaniakami z przeszłości wierz, że takie coś jak karma istnieje.
Przykład z dzieciństwa. Mój kolega ze szkoły przywlekł kiedyś takiego białego szczura do klasy. Bawili się nim wszyscy; taki z czerwonymi oczami. To było w siódmej klasie podstawówki. Po szkole on i inni chłopacy z patologicznych rodzin zabili szczura kopiąc go i rzucając w niego kamieniami. Żaden dorosły im nie zwrócił uwagi, bo robili to tuz za terenem szkoły. Pamiętam jak się śmiali, a ja nie miałam odwagi nic zrobić; wszyscy się ich bali. Pamiętam tylko jak przechodziłam, widziałam tego szczura jak się czołgał na przednich łapach. Minęło tyle lat. Po piętnastu latach dowiedziałam się z "naszej klasy" , że chłopak, inicjator zabawy, jest na wózku inwalidzkim. Potrącił go samochód.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...