Skocz do zawartości
Forum

Niepełny wzwód penisa


Gość szsz22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki "mały" lub też wiekszy problem ze wzwodem. Kiedyś moglem kochać się z partnerką kilkakrotnie (codziennie, a czasem nawet 6-7razy z rzędu) i było wszystko wporządku, nastała wymuszona przerwa na prawie cały rok i od 5 miesiecy, gdy znowu dochodzi do zbliżeń za pierwszym razem jest wszystko w miare dobrze, lecz kiedy chcemy powtórzyć mam niepełny wzwód i w płowie stosunku pada całkowicie.
Nie wiem co to oznacza:( czy to coś poważnego?

Odnośnik do komentarza

Za mało napisałeś na swój temat, by móc powiedzieć, czy problem wymaga konsultacji lekarskiej. Pamiętaj, że z wiekiem osłabia się nasza wydolności nasze zdolności regeneracyjne po stosunku. Przyznam, że do tej pory nie spotkałam pacjenta, który mógł osiągnąć orgazm 6 razy po kolei. Orgazm wielokrotny jest raczej domeną kobiet.
Niepokojący może być całkowity brak wzwodu lub opadanie penisa w trakcie zbliżenia. Taki stan faktycznie wymaga konsultacji lekarskiej.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pewien problem. Mianowicie, podczas wzwodu mój penis nie zawsze w pełni wypełnia się krwią. Mam tutaj na myśli żołędzia. Jestem co prawda w stanie trochę zwiększyć jego objętość, napinając mięśnie kegla. Największą objętość osiąga jednak dopiero przed samym wytryskiem. Obawiam się, że mogłem nabawić się pewnych nawyków przez częstą masturbację. Co więcej, podczas masturbacji zauważyłem, że w czasie chwilowego braku stymulacji penisa, szybko zaczyna się kurczyć. Czy to możliwe, że przyzwyczaiłem go do uścisku dłoni? Czy ograniczenie lub nawet całkowite zaprzestanie masturbacji może mieć jakiś pozytywny wpływ na opisane przeze mnie wyżej objawy? Dodam tylko, że jestem w przedziale wiekowym pomiędzy 20, a 30 rokiem życia i cieszę się dobrym zdrowiem. Proszę o rady.

Odnośnik do komentarza

witam, mam dość wstydliwe pytanie dlatego w pierwszej kolejności zadaje je na tym portalu.. mój problem polega na tym, ze mój penis podczas stosunku, lub masturbacji twardnieje, ale nie stoii w pionie tak jak powinien jedynie, trochę unosi się ku górze.. dochodzi do stosunków z kobieta bez problemu lecz to bardzo mi przeszkadza, ponieważ chciałbym żeby stał w pionie tak jak powinien tym bardziej ze mam dopiero 20 lat.. co mogę z tym zrobić? czy to jakaś choroba? czy da się wogólę w jakikolwiek sposób to zmienić??

Odnośnik do komentarza

Hej problemy z erekcja dzielą się na te psychiczne i fizyczne. Ja kiedys zaniedbałem się zdrowotnie tak, ze az zanikla poranna erekcja. Krótko mówiąc dramat. Zmieniłem tryb zycia, wiecej ruchu i uzupełnienia diety i bralem kuracje z per menu i ma wrazenie ze to on dal mi kopa, w każdym razie późneij wszystko wróciło do normy i już jest spoko mam erekcje i nie ma zadnych wpadek ze mieknie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...