Skocz do zawartości
Forum

mam ogromny problem z seksem,pomocy


Gość zagubionaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zagubionaaaaa

Witam,mam 19 lat,moj problem polega na tym ze nie czuje potrzeby uprawiania seksu,nie mialam zadnych traumatycznych przeżyć ani nic co mogłoby wpłynąc na takie zachowanie.Uprawialam raz seks,pare razy pieszczoty ale to byla przyjemnosc tylko dla chlopaka,ja robilam to bez zadnej przyjemnosci...na dodatek bardzo zaczyna mnie wszystko bolec gdy dochodzi do stosunku,jestem bardzo nieśmiała,wstydze sie okazywac emocje podczas seksu,boje sie wysmiania,boje sie patrzeć w oczy podczas stosunku (wiec moze dlatego unikam tego) nie wiem co ze mna nie tak,mam teraz cudownego chlopaka ale boje sie ze moj problem moze to zniszczyc,chcialabym zeby seks stal sie dla mnie hmmm 'normalny" i przyjemny

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzianna

zrób tak jak ja, wstąp do klasztoru, złóż śluby czystości; dostaniesz tam czystą gromnicę długości 20cm i średnicy 4cm. Uprawiaj seks z gromnicą, jej nie musisz patrzeć w oczy, bo ich nie ma, zatem doznasz prawdziwych, nietraumtycznych rozkoszy.

Odnośnik do komentarza

Hej .Ja mam dokładnie ten sam problem co ty i też mnie zastanawiało co ze mną jest nie tak .Radzę Ci abyś udała się do Seksuologa ja osobiście byłam i powiem Ci że zalecił mi dwa takie zadania które by mogły rozwiązać mój jak i zarówno twój problem .Jeżeli chcesz wiedzieć jakie dostałam zadania i na czym one polegają to odezwij się do mnie na wiadomość .

Odnośnik do komentarza

Moja partnerka tez tak kiedyś miała. powiedziala mi o tym, ze się boi, ze boli i pewnie jest problem z mięśniami kegla, bo ma zacisk i koniec. Nie uwierzysz jak pewnej nocy po dluuuugich pieszczotach i pocałunkach wszędzie, postanowiłem zaryzykować. Chwyciłem za dłonie, splątaliśmy palce i powoli "zapukalem do bram" okazało sie ze otwarte na oścież. Płakała z radości. Ja tez. Po tym wszystkim szaleliśmy wszędzie gdzie się da. Na kocu za miastem, polu żyta(bo wysokie) i nawet windzie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...