Skocz do zawartości
Forum

Jak utrzymać wzwód?


Gość Marko22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 18 lat i gdy z dzieczyna dochodzi do zblizenia to moj czlonek staje.. twardnieje ale za chwile opada ale leci z niego sperma. potem gdy partnerka go pobudzi to zaczynamy sie kochac ale nie na dlugo bo on zaraz robi sie miekki i opada no i potem nic nie mozna zrobic dopiero za jakis czas. ostatnio mialem taka syt ze nawet dobrze nie wlozylem go a juz doszedlem:( nie wiem co sie dzieje...:( Gdy np wypilismy alkohol to kochalismy sie dluzej i potem tez opadl ale nie tak szybko jak normalnie i denerwuje mnie ze on tak szybko opada i nie wiem co sie dzieje ale nie jest to mile.. moja dziewczyna sie zlosci i zreszta ja tez wiec prosze o porady co moge zrobic.. A jesli mozna to co mozna zrobic zeby go troszke powiekszyc... Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość maksymilian0

Być może te dolegliwości mają podłoże psychiczne. Stres, naciski ze strony dziewczyny, duża chęć zaspokojenia partnerki nie są sprzymierzeńcami w łóżku. Z drugiej strony przyczyna może tkwić zupełnie gdzieś indziej. Mogą to być jakieś choroby, wady, urazy, stosowane leki czy używki. Dlatego polecam wizytę u urologa, który pomoże znaleźć powód dysfunkcji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość przyczyna i metoda

zbyt szybko odpływa krew z ciał jamistych penisa, więc załóż u nasady penisa pierścień uciskowy, który przytrzyma krew i erekcję na czas wyzwolenia tarciem chuja w piździe dziewczyny, aż ona osiągnie orgazm. Druga metoda: po twoim wytrysku przypnij se se do bioder pas z dildem wielkości twojego siurka i dokończ robotę. Dziewczyna nawet nie zauważy różnicy, gdy posmarujesz dildo lubrykantem KY & swoją spermą.
Dildem możesz ją zajebać na "śmierć" i zacznie wołać kończ, bo już się napasłam seksem.

Odnośnik do komentarza
Gość Marko 22

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 18-stą wiosnę i pod stanikiem mało mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Marko

Odnośnik do komentarza
Gość krzysztof55

W moim wypadku sprawdza się żelowy preparat Dr.Penigreat. Bezpieczny, z naturalnym zdrowym składem, nic mi się ze skórą nie dzieje złego. Co do efektu to na pewno mogę powiedzieć, że doznania się dużo lepsze – i dla mnie i dla mojej partnerki. Jest mocniej, dłużej, po prostu lepiej.

Odnośnik do komentarza

Masz rozregulowane receptory i neuroprzekaźniki, co powoduje wytrysk w nieodpowiednim momencie.Skoro masz wytrysk to nie jest jeszcze tak źle, gdyż jakąś tam przyjemność masz. Gorzej, bo partnerki nie możesz zadowolić, bo i czym, "flakiem"się nie da.
Rada na dziś: po wytrysku, jeżeli ci tylko stanie, by zatrzymać krew niezbędną dla twardości penisa, nasuń przy nasadzie penisa pierścień uciskowy, wtedy penis będzie twardy i zadowolisz partnerkę. Po jakimś czasie receptory i neuroprzekaźniki nauczą się kultury.Taki pierścień możesz kupić w seksszopie Za często nie używaj pierścienia, bo nabawisz się żylaków.

Odnośnik do komentarza

Dobrze na mnie wpływa żel Dr Penigreat. Można go sobie oblukać na drpenigreat.pl. Fajna pełna intensywna erekcja jak za dawnych lat kiedy miało się naście lat i wystarczyło że człowiek poszedł na spacer trochę się tam między nogami obtarło i wzwod gotowy...

Odnośnik do komentarza

jeste jusz babciom, i mam meża też dziatka, i ras na miesionc seksimy. Dziadek tesz nie może utrzymać wzwodu, zanim doleci domnie to mu opada, wienc fpadł na pomysł: pot sterczącego chuja podkłada szufelkę z żarzącymi się węglami i krzyczy: chuju jak opadniesz, to się poparzysz!!!No i chuj bojąc się bólu stoi i mi szoruje w piździe 0,5h, a jo mom tszi orgasmy pot żont.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać. A ja już rosnę 61-szą wiosnę i pod staniczkiem jeszcze mi znać.
Miałam kochanka ulubionego, który przynosił róży ukochany kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on mocno chwycił za me kolana i szepnął w ucho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objęciach, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysztof87

Testuję różne tabletki na potencję, bo raczej nie można przyzwyczaić organizmu do konkretnego rozwiązania. I nie bierz od razu końskich dawek. Pamiętaj, że stymulacja kobiety musi być. To samo z siebie nie działa. Musi być jakaś czułość, minimalne podniecenie. Wtedy ten mechanizm cały się uruchamia, oczywiście chodzi o ukrwienie członka. A skąd brać? Możesz z https://potencja.net.pl/, bo u mnie sprawdzony sklep i na pewno oryginalne, dyskretnie zapakowane.

Odnośnik do komentarza
Gość do Szymona

jak ci tylko stanie, to nabierasz do szufelki węgli żarzących się podstawiasz pod głupiego penisa i krzyczysz: chuju, jak opadniesz, to się poparzysz, i lecisz do rozkraczonej dziewczyny i go wsuwasz, i się spuszczasz. Za piontym razem/spustem gupi chuj zrozumie, że morze sie popażyć i bedzie stał jak kuń w tfojej stajni.
Kumasz buraczku/wieśniaczku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...