Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks z mężem


Gość doda25

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gosccccc

od półroku mój mężczyzna nie odczuwa ochoty na seks. doszło między nami do kilku zbliżeń przez ten czas ale początkowe podniecenie szybko mija i seks nie konczy się jego orgazmem. po wielu próbach rozmowy, powiedział mi że to kwestia stresu i nie ma żadnych problemów z erekcją i zdrowiem. czy to możliwe? wiem, że silny stres działa negatywnie na seks - ale zawsze wydawało mi się że powoduje problemy z erekcją a nie tylko brak pożądania.

Odnośnik do komentarza

witam. moj problem polega na tym ze nie mam ochoty na seks z moim mezem. czuje sie dobrze i chcialabym sie z nim kochac ale nie mam ochoty. poprosze o porade na ten temat . moze jakies tabletki istnieja na wieksza chec do seksu. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale tak. To dosyć częsty skutek uboczny zażywania tabletek antykoncepcyjnych. Powinnaś porozmawiać o tym z lekarzem. Lekarz może zmienić tabletki albo doradzi, jakie suplementy zażywać ochronnie przy antykoncepcji, aby zminimalizować te skutki uboczne.

Odnośnik do komentarza

Uwolnij się od stresu. Stres to główna przyczyna spadku libido. Pod wpływem stresu spada produkcja testosteronu odpowiedzialnego za poziom popędu seksualnego. Przysadka mózgowa produkuje więcej prolaktyny, co przekłada się na obniżenie libido. W sytuacjach stresowych wzrasta również poziom adrenaliny, która zmniejsza dopływ krwi do narządów płciowych. Najlepszym wyjściem jest unikanie stresów i wysypianie się. Jeśli jest to niemożliwe, warto zapoznać się z technikami relaksacyjnymi, zapisać się na jogę lub skorzystać z pomocy seksuologa. Skuteczne mogą się okazać preparaty zwiększające libido dostępne bez recepty. Ja polecam te
http://intymnosc.pl/aff/7733/libido-kobiet-c-79.html.

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika

każ mu brać takie specjalne tabletki na popęd dla mężczyzn Prosent 600.  Ja mojemu najpierw dosypywałam je do jedzenia bo to są kapsulki bo nie docierało to do niego później sam się przekonał i bierze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...