Skocz do zawartości
Forum

Problem z erekcją w młodym wieku


Nastolatek23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem.. otoz poznalem dziewczyne i chcemy sie kochac, jednak moj czlonek nie wspolpracuje ze mna.. Jestem mlody bo mam tylko 17 lat, erekcja jest zaburzona, musze sobie pomagac co jakis czas aby zostal utrzymany wzwod.. chcemy sie kochac, ale ja sie boje ze wkoncu nic z tego nie wyjdzie.. Oralny sex, jest okej, ale kiedy chce wejść w partnerke penis opada, nawet kiedy przez jakis czas go nie ruszam rowniez opada bardzo szybko.. Masturbuje sie 7 lat i boje sie ze cos jest zaburzone w moim organizmie.. Mam pytanie, czy jest koniecznosc wizyty u seksuologa? Powiedziec o tym rodzicom? Czy moze sam moge zalatwic sprawe bez dzielenia sie z tym swoim opiekunom. Jakies tabeltki ktore moge kupic bez recepty, cokolwiek? Pomocy!

Odnośnik do komentarza

wiem po sobie, przyczyną twoich zaburzeń jest wyrobienie masturbacją nawyku silnego tarcia. Zapewne waliłeś konia na sucho; musisz teraz odwrócić siłę tarcia w luźniejszej i śliskiej pochwie.
Ćwiczenie:
na dłoń lejesz kilka kropel lubrykanta KY
i dłonią niczym pochwą delikatnie "posuwasz" aż do wytrysku, i tak przez kilka miesięcy ćwiczeń nauczysz siurka delikatnego tarcia i wytrysku po dłuższym czasie. Ręczę, że zanim siurek opadnie/zmięknie w pochwie, to szybciej się spuścisz. Jeśli dziewczyna nie osiągnie jeszcze orgazmu, to za 5-tym wytryskiem jej dogodzisz.Nara.

Odnośnik do komentarza
Gość do doktora

Krzysztof Gierlotka1
Domniemam , że przyczyną jest stres. Chcesz , żeby wszystko było jak należy, "spinasz się" a to potęguje stres i koło się zamyka. Czasem wystarczy szczera rozmowa z dziewczyną. Jeżeli problem będzie narastał , albo nie ustępował warto porozmawiać z seksuologiem.

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Drogi doktorze, widzę, że nie znasz porzekadeł:
"z pustego i Salomon nie naleje", "nie pomogą fale Wisły jak jaja obwisły" Jak organizm nie będzie dobrze odżywiony, wypielęgnowany, to nie wytworzy optymalnej ilości nasienia, zawiesiny sterczowej, hormonów!! W związku z tym nie będzie satysfakcjonującej erekcji, wytrysku=orgazmu. Samo gadanie o Stresie w dodatku z dziewczyną, to tak potrzebne jak umarłemu kadzidło.

Odnośnik do komentarza

Jak przeciwdziałać stresom.

DEFINICJA STRESU (med.): stan ustroju wywołany każdym szkodliwym bodźcem o odpowiednim natężeniu (stresorem), np. wtargnięciem bakterii chorobotwórczych, urazem, wstrząsem psychicznym. Stresory wpływają pobudzająco na wydzielanie hormonu przedniego płata przysadki mózgowej kortykotropiny (ACTH), aktywizującego korę nadnerczy, zapoczątkowując w ten sposób reakcje alarmową (uruchamianie sił obronnych organizmu). Wszystkie nieswoiste odczyny składają się na ogólny zespół adaptacji ustroju, ze wzmożonym wydzielaniem kory nadnerczy, przebiegający w trzech fazach: reakcji pogotowia, okresu obrony (oporu), okresu wyczerpania (ciężkiej choroby prowadzącej nawet do śmierci).

DEFINICJA STRESU (psychologiczna): czynniki zewnętrzne, które utrudniają lub uniemożliwiają zaspokojenie potrzeb i wykonanie zamierzonych zadań, zagrażają czymś jednostce lub wpływają na obniżenie poczucia własnej wartości.
1. Cokolwiek przydarzy ci się nieprzyjemnego, zbagatelizuj to, zamiast wyolbrzymiać. Wiele zdarzeń ma tylko takie znaczenie, jakie im przypisujemy.
2. Podchodź do wszystkiego z dystansem. Zdarzy ci się kłótnia, upomnienie w pracy, powiedz sobie, że minie tydzień, a nie będzie się o tym mówić. Nic nie jest tak stare jak wczorajsza gazeta.
3. Porażka nic bardziej stresującego. Ale podejdź do tego z filozoficznym spokojem. Powiedz sobie, że to nie porażka, tylko przypadkowe nieporozumienie.
4. Staraj się kompensować stresy czymś przyjemnym. Idź do kina, kosmetyczki lub fryzjera, albo po prostu zafunduj sobie trochę wieczornego spokoju w miłym towarzystwie.
5. W pracy zaczynaj dzień od tego, co najtrudniejsze. W ten sposób nie będzie się to za tobą wlokło.
6. Nigdy nie odkładaj na jutro tego, co możesz zrobić dzisiaj, bo będziesz miał(a) wyrzuty sumienia. Ten stres uczyni cię mniej wydajnym.
7. Nie daj się unieść pośpiechowi innych. Rób tyko to, co konieczne i zrezygnuj z niepotrzebnych działań. Lepiej dobrze wykonać jedno lub dwa zadania, aniżeli wiele i nie skończyć żadnego.
8. Do swego codziennego rozkładu wpisz kilka przerw do wykorzystania w dowolny sposób, nie wymagający od ciebie przystosowania się do środowiska, np. zadzwoń do swojego najlepszego przyjaciela, przyjaciółki.
9. Naucz się wyrażać swoje uczucia. Większość ludzi cierpiących na typowe schorzenia stresopodobne nie ma zwyczaju płakać i uważa łzy za oznakę słabości.
10. Profilaktycznie wspomagaj swój organizm magnezem wiedząc, że 1 minuta stresu niszczy ½ dziennego zapotrzebowania na magnez, a który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania systemu nerwowego w tym mózgu, siedliska pamięci i inteligencji. Najlepiej tolerowanym preparatem zawierającym magnez są tabletki musujące pod nazwą „Magnez Plusz”, zresztą optymalną dawkę magnezu zawiera proponowana w „Zasadach dietetycznych” tabletka falvitu lub multivitaminy. Z produktów spożywczych duże ilości magnezu zawiera kakao i czekolada.
11. Pamiętaj! Magnez jest niszczony nie tylko przez stres ale również przez kawę i alkohol.
12. Często stosuj relaksację wg zasady: oddychaj równomiernie i spokojnie, następnie stopniowo wydłużaj oddech. Wciągnij powietrze, licząc do czterech, i także licząc do czterech, wstrzymaj oddech – zauważ, jak ogarnia cię spokój. Wypuść powietrze, licząc do czterech i, licząc do czterech wstrzymaj oddech. Wykonaj w ten sposób 10 oddechów, po czym zacznij oddychać normalnie- stwierdzisz, że twój oddech jest spokojny i odprężony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...