Skocz do zawartości
Forum

Male gabaryty ;(


Gość Wielkie Jol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie drogich forumowiczów. Przed opisaniem problemu napisze parę zdań o mojej osobie. Tak więc mam 22 lata wzrost 184 ważne ok. 53 kg. (tak wiem to jest spora niedowaga, ale o przyczynie tego napisze w dalszej części). Jestem wczesniakiem, który cudem przeżył po porodzie. Lezalem ponad 2 tygodnie w inkubatorze. Przez wczesny poród nabylem astmy oskrzelowej oraz różnych poważnych uczulen lecz naszczescie w okresie dojrzewania te choroby zniknely. Leczylem uczulenia przez 2 lata chodząc na odczulanie (przyjmując zastrzyki) naszczescie dało to duże owoce. Problem z moim ciałem jest moim największym ciężarem jaki posiadam. Nie dość że posiadam szybką przemianę materii, która jest głównym powodem mojej nie dowagi (dodam że naprawdę sporo jadam) to niestety moja największa zmora wielkość mojego penisa, który jest głównym tematem tego postu. W spoczynku posiada on ok 5-6 cm a w zawodzie ok.12. Nie zrozumiem odpowiedzi typu że znajduje się w tzw. Normie europejskiej, bo strasznie wstydze się pokazać w majtkach ew. Kapielowkach to tak samo wiem że dla mojej dziewczyny jest on w sumie za mały (nie raz podczas kłótni wypomina mi że mam małego), i tak samo nie jestem w stanie kochać się z nią w każdej pozycji ze wzgląd na wielkość małego ;/. Tak więc pytanie do was. Co mogę zrobić żeby zwiększyć gabaryty mojego przyrodzenia. Chciałbym otrzymać tylko i wyłącznie sprawdzone metody. Serdecznie dziękuję za zainteresowaniem tematem i udzieleniem pomocy/porad. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość dla chudzielca

Tu masz metodę na przyrost mm mięśniowej. Wyguglaj "Obciążenia w treningu sportowym" , tam znajdziesz więcej szczegółów, choćby dot. odżywiania:

W ćwiczeniach o charakterze statycznym obowiązuje zasada: ciężar , seria, tempo powtórzeń, odpoczynek między seriami. I tak: przy ćwiczeniach na masę mięśniową: 3-5 serii na daną partię mięśniową, w serii 10 powtórzeń, ciężar 75% możliwości lub tak duży, żeby w 10-tym powtórzeniu maksymalnie się zmęczyć. Tempo wolne, dla przekrwienia mięśni, by uzyskać efekt przyrostu masy mięśniowej. Między seriami odpoczynek aż do unormowania tętna i oddechu. Nie zatrzymywać podczas ćwiczeń oddechu! Podczas rozluźniania mm.("bieg jałowy" np. podczas opuszczania sztangi) nabierać powietrza do płuc a podczas pracy(wyciskanie sztangi) wykonywać wydechy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...